Wpis z mikrobloga

Wyścig zbrojeń między Chinami a USA, czyli rakiety kosmiczne vs trans admirał. Chiny ujawniają rakiety kosmiczne zdolne przenosić ładunki nuklearne na orbitę, USA odpowiada trans admirałem

Znalezisko o takim tytule wrzuciły nasze #4konserwy oczywiście z tagiem #bekazlewactwa

Teraz zobaczmy jak jest naprawdę:

Po pierwsze - admirałem jest tylko z nazwy. United States Public Health Service to formacja mundurowa, ale zajmująca się zdrowiem publicznym. Nie jest organizacją bojową, ale z racji tego, że jest mundurowa to ma tytuły jak w armii. Podobnie jak np. u nas w Straży Pożarnej masz Generałów, Brygadierów i Kapitanów. Nikt jednak nie twierdzi, że mają walczyć z rosyjską inwazją.

Więc mówienie tu o "wyścigu zbrojeń" przez @MSDS jest zwykłą manipulacją, bo ta jednostka żadnymi statkami nie dowodzi ani w wojnie aktywnie udziału brać nie będzie.

Po drugie - jako lekarz Rachel Levine ma bardzo dobre kompetencję i nasze prawaczki się już kiedyś o to zesrały.

W skrócie - Dr. Rachel Levine - absolwentka Harvardu, lekarka, założycielka oddziału chorób dziecięcych na Penn State Hershey Medical Center, Lekarz Generalny stanu Pensylwania w latach 2015-2017 a od 2017 Sekretarz ds. Zdrowia w tym stanie. Zatwierdzona jednogłośnie na tą pozycję przez kontrolowany przez Republikanów senat, który nie miał wątpliwości co do jej kwalifikacji. Obecnie zatrudniona przez administrację Bidena jako Asystent Sekretarza d.s. Zdrowia.

No ale jest osobą transpłciową więc #bekazlewactwa co nie Mati?

#neuropa #usa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #shitwykopsays
rzep - Wyścig zbrojeń między Chinami a USA, czyli rakiety kosmiczne vs trans admirał....

źródło: comment_1634716601Pog8tMpaGw6lgJ2y6Q6az9.jpg

Pobierz
  • 84
Po pierwsze - admirałem jest


@rzep: wieć tak jak napisłem jest admirałem? Gdzie tu manipulacja?

Nikt jednak nie twierdzi, że mają walczyć z rosyjską inwazją.


Kto tak twiedzi? Ja? Teraz to manipulujesz

ako lekarz Rachel Levine ma bardzo dobre kompetencję


A gdzie podważam te kompetencje? Link screen albo MANIPLUJESZ.
The Babylon Bee to nie jest niezalezne medium, tylko satyryczny konserwatywny odpowiednik The Onion.


@Crocetto: Nie do końca odpowiednik The Onion bo BB podają w sporej mierze prawdziwe newsy tylko w wyśmiewczy sposób.

Dodatkowo OP podaje "normalne" źródła w powiązanych + komentarz "Źródło adekwatne do powagi decyzji rządu USA." jasno wskazuje, że to nie jest żart.
wieć tak jak napisłem jest admirałem? Gdzie tu manipulacja?


@MSDS: Jest takim samym admirałem jak generał Straży Pożarnej jest "generałem" w powszechnym tego słowa znaczeniu.

Ty natomiast wiążesz to z "wyścigiem zbrojeń" co jest manipulacją, bo sugeruje, że taki admirał ma cokolwiek wspólnego z wojskiem.

Kto tak twiedzi? Ja? Teraz to manipulujesz


Porównujesz jej stopień admirała do wyścigu zbrojeń i chińskich atomówek.

A gdzie podważam te kompetencje? Link screen albo MANIPLUJESZ.
@rzep: Ale jest Admirałem czy nie jest? Opis ma ograniczoną liczbę znaków, nie da sie napisać " Jest takim samym admirałem jak generał Straży Pożarnej jest "generałem" .

"wyścigiem zbrojeń" i potem lenny face. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chiny mają atomówki od lat 50. Przeczytaj uważnie co jest napisane i nie kieruj się emocjami/oburzeniem.

Tak w mojej ocenie decyzja jest niepowazna. UWAGA mam prawo do swojej oceny.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
@rzep: Prawicowe Wypierdki ostatnio działają według jednego schematu. Ktoś wrzuca znalezisko że Chiny coś zrobiły a w komentarzach ktoś wrzuca coś podobnego na Zachodzie tylko z flagami LGBT, okraszone prześmiewczym komentarzem jaki zachód głupi oraz jak upada.

Oczywiście "free thinkerzy" z #4konserwy i #konfederacja pałują Wiplera do tego.

Prawaki są jak dzieci, tak podatni na manipulacje. XD
@MSDS:

Ale jest Admirałem czy nie jest?


A gdzie ja twierdzę, że nie jest?

Opis ma ograniczoną liczbę znaków, nie da sie napisać " Jest takim samym admirałem jak generał Straży Pożarnej jest "generałem". "wyścigiem zbrojeń" i potem lenny face. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chiny mają atomówki od lat 50. Przeczytaj uważnie co jest napisane i nie kieruj się emocjami/oburzeniem.


Ale po co w ogóle wrzucać to
Tak w mojej ocenie decyzja jest niepowazna. UWAGA mam prawo do swojej oceny.


@MSDS: Lubię patrzeć jak @rzep: znęca się nad tutejszymi galaktycznymi umysłami z rozlicznych plemion prawackich, ale czuję się w obowiązku lojalnie ostrzec i uprzedzić, że gdy zaczynasz bronić swojej pozycji na podstawie "bo to tylko moja opinia, mam prawo do opinii" - to znaczy że nie masz jej czym bronić i właśnie przegrałeś dyskusję, bo jedyną wartością
mnik1 - > Tak w mojej ocenie decyzja jest niepowazna. UWAGA mam prawo do swojej oceny...