Wpis z mikrobloga

@Markotee: chyba, że zaparkowałeś w strefie, a potem sobie cofnąłeś, żeby zdjęcie lepiej było widać. Kontrola była o 10, a zdjęcie wydaje się być robione po 18. W momencie, w którym kontroler wprowadza to zawiadomienie cyka on fotkę (nie wiem, czy to jest fotka w ogóle samego samochodu, żeby pokazać, że stał w konkretnym miejscu, czy dzięki temu zaczytuje on tablicę rejestracyjną), ale jeżeli tak, to możecie skonfrontować swoje zdjęcia.

PS,
@MrDracek: samochód stał tam od niedzieli do środy xd w środę zobaczyłem zawiadomienie za wycieraczka xd

Jeśli zrobił zdjęcie to bardzo dobrze bo będzie widać że dokładnie stał tam gdzie widać na moim zdjęciu, bo zdjęcie zrobiłem odrazu po zobaczeniu zawiadomienia xd

@Marshall1337: @WroTaMar: ogólnie byłem w zarządzie i standardowa śpiewka ze on od tego nie jest i w ciągu 30 dni dostanę odpowiedź xd
@Markotee: Co za bezczelność z ich strony. Wręcz to podchodzi pod nękanie. To można zrobić w jeden mement, a nie w 30 dni. Postrasz ich może zawiadomieniem policji o próbie oszustwa.
@WroTaMar: tu akurat mógł być błąd skycash, ale w takim wypadku reklamacja powinna być od ręki, a nie za 30 dni...
Gorzej, jak będzie jeździć to auto i skanowało tablice - wtedy informacje o braku opłaty dostanie się pewnie po roku. :)