Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm: Dobrze owszem, ale w słabym i chamskim stylu.
@ziumbalapl: Politykowi na takim poziomie nie wypada, źle to wygląda po prostu. Ja wiem, że pisowskie popychadła tak robią, ale to są pisowskie popychadła, a takiemu wykształconemu i światowemu człowiekowi, to po prostu szkodzi wizerunkowo. Nerwy trzeba mieć stalowe, byle kto, byle czym nie powinien go wyprowadzać z równowagi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deziom: nie wymagam od nikogo bycia kryształowym. Wymagam choć grama ogłady od człowieka który był ministrem spraw zagranicznych i publicznie dodaje komentarz pod swoim nazwiskiem. Mało tego, uważam, że każdy polityk powinien mieć choć gram ogłady.
Wymagam choć grama ogłady od człowieka który był ministrem spraw zagranicznych


@pwone: jak Kempa #!$%@? bzdury o tym, że Sikorski nienawidzi polskich symboli i co to by nie ukradł gdyby nie ona, to jest ogłada godna byłej szefowej kancelarii premiera, a jak jej Sikorski każe #!$%@?ć to jest brak ogłady byłego ministra spraw zagranicznych.
Wojna to pokój. Ignorancja to siła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@slapdash: ale nie odwalaj mi tu fikolkow. Można #!$%@? od rzeczy, ale bez chamstwa rodem z odzywek gimbusów. Ani Kempie ani Sikorskiemu nie wypada odpowiedź w stylu "... zatłuszczony łeb". Samo walnij się w łeb jeszcze byłoby do przeżycia.

PS. Nie odpowiadaj mi więcej. Przecież wiem, że będziesz bronił Sikorskiego choćby nie wiem co.
Przegiął, z uwagi na to kim jest, wiadomo, ale to strasznie zabawne.


@ziumbalapl: takie czasy - to patusa też będziesz się odzywać "szanowny Panie"? Nie, z patologią trzeba rozmawiać ich językiem, bo inaczej nie dociera.