Wpis z mikrobloga

@przegro_pisarz: @Meritneit: @dzicz @pemfon: @kartofel322: @Zi3L0nk4: @PorzeczkowySok: @ghfkf: @darkpassionplay @Itun: @mobutu2 @Graner @DarthRegis: @Metall: @SebX: @OKSZARUM: @Rdzawo_brody98 @Yabe @Tygrysia_Lilia
@Maaska: Hejka! Chciałem wam tylko przypomnieć, że jesteście superaśni ʕʔ oraz, że większość z nas już rodzi się z wachlarzem umiejętności, potrzebnym do pokonania większości napotkanych przeciwności (òóˇ) Tulę mocno
Abstrakt - @przegropisarz: @Meritneit: @dzicz @pemfon: @kartofel322: @Zi3L0nk4: @Porz...

źródło: comment_16348007633aDtm6Folz9HKCtuAQI2sF.jpg

Pobierz
@Abstrakt dziękuję () jesteś bardzo sympatyczny()()

@przegro_pisarz: @Meritneit: @dzicz @kartofel322: @Zi3L0nk4: @darkpassionplay @Itun: @mobutu2 @Graner @DarthRegis: @Metall: @SebX: @Rdzawo_brody98 @Yabe
Siemcia () przyjemnego dnia ()
U mnie jakoś tak ponuro (
@Abstrakt: @Tygrysia_Lilia: @Misiek0987: @Meritneit: @SebX: @jelly666: @furyknajpydyskretnychlod: @ricch4n @Rdzawo_brody98 @Graner @DarthRegis @darkpassionplay
@Maaska: @mobutu2:

@przegro_pisarz: Nie jestem wyspany ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pogoda taka z dupy, deszcz pada i nic mi się nie chce. Zmuszam się do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz akurat idę na basen miejski ogarnąć komputer. Tyle dobrze, że nie
kartofel322 - @Abstrakt: @TygrysiaLilia: @Misiek0987: @Meritneit: @SebX: @jelly666: @...

źródło: comment_1634804630L2vMuNTnk6vr4JjW9XJH95.jpg

Pobierz