Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie ze dobry bąk w towarzystwie to puszczony cichaczem, chwila na rozniesienie się a potem już tylko skowyt, jęki i konwulsje od smrodu.
Taką bombą puszczoną w eter wśród różowych jest też określenie że:

"Dobry klucz otwiera wiele zamków a chvjowy zamek jest otwierany przez wiele kluczy"

Jazgot k0biet z przeszłością cobyłoaniejestniepiszesiewrejestr jest dla uszu słodszy niż Amarenka do śniadania.
Polecam stestować

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta #niebieskiepaski
Pobierz
źródło: comment_1634810554YTLMOGsFsJMytMWMtVhVTq.jpg
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vauecki: No moje życie prywatne też nie wskazuje na to, że jestem "grubaskiem" jak to próbują portretować na wykopie ;)
Mój "przebieg" nie ma tu nic do tego, podkreślam tylko bezsensowność podwójnego standardu. Macie ból dupy o to, że facet ma płacić na randce a o coś takiego nie. To jest już hipokryzja i wybiórczość.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vauecki: duży przebieg nie oznacza puszczalstwa i dawaniu dupska. Jeśli się tak uważa, to facetów powinno się traktować tak samo. Śmieszne jest, że najczęściej takie teorie głoszą prawiki albo osoby, które nie mieli zbyt dużo okazji ku temu.