Wpis z mikrobloga

Przypominam o zapisach do #mirkoshredwars! Główny post
Zgłosiło się już 28 osób, więc zostały w zasadzie 4 wolne miejsca, żeby zacząć zabawę! (a jak będzie więcej chętnych, to powstanie lista rezerwowa, zawsze ktoś się po drodze wykrusza)

Wołam tych co się już zapisali


Kto chce brać udział, piszcie w komentarzach albo do mnie na priv!

Czas na zapisy do niedzieli (24.10) wieczur.

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #gitarabasowa #gitaraakustyczna #mirkoguitarwars
  • 16
  • Odpowiedz
@dinkum: o #!$%@?, ale mila niespodzianka z rana : D
Tak, to ja. Kiedy skoncze album (termin niemozliwy do ogarniecia) to wrzucam w calosci razem z kilkoma numerami co do tej pory nie wrzucilem. I pochwale sie tez oczywiscie na mirko.
Ps.: mam chyba z 6 czy 7 numerow na yt. Jesli wpadlo w ucho, zapraszam do obadania reszty.
  • Odpowiedz
@drajvver: nie wiem gdzie tego plusa masz, ale cytując siebie

Kto chce brać udział, piszcie w komentarzach albo do mnie na priv!


plusy są tylko do wołania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZSXTC: byłam na yt, słuchałam ballady xD Znakomicie, że taki szanujący się heavymetalowiec weźmie udział w szredłorsach. Ciekawi mnie tylko, jak planujesz ominąć konieczność grania solówek w tym konkursie? ;)
  • Odpowiedz
@dinkum: he #!$%@? he xD
Zrobie jak zawsze- dam z siebie 30%, a pozostale 50 wypelnie eksperymentalnymi trikami. Umiem grac co prawda tylko prosto, ale mam nadzieje, ze szybkie riffy bez powtorzen, ktore wypelnia przestrzen, i jak8es jeki podciagnietych strun pozwola mi chociaz stworzyc cos fajnego, bo o wygranej to ja nawet nie marze.
  • Odpowiedz
@enjoy9: @SilvanMusic: następnym razem jak coś piszecie, to oznaczajcie mnie, bo nie dostałem żadnego powiadomienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Konkurs już wystartował -> link, ale zwykle ktoś rezygnuje na początku, więc zapisuję Was na listę rezerwową i może jeszcze dołączycie
  • Odpowiedz