Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawkowy), 07:02:00, Piątek, 22 października 2021. Imieniny: Halki, Filipa, Salomei. Słońce podniesie się dziś o 07:28. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 10 godzin i 5 minut, w zenicie znajdzie się o 12:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 17:33. Ciemna noc zapadnie o 18:51, ale gwiazd można wypatrywać od 18:10.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (truskawk...
  • 14

Dzień dobry!
To już piątek jest! Fajowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wczoraj przewiał wiatr chmury, więc dzisiaj jest ich troszeczkę mniej, jest więc szansa na słońce.
Ja sobie słucham audycji porannej w Nowym Świecie i muszę przyznać że zawsze, ale to zawsze jak słucham obu panów z domu Mann, to doprowadzają mnie do
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...

Siemaneczko wszystkim!

W końcu piątek :)

Dziś po pracy idę na spacerek do lasu, póki pogoda pozwala, wezmę aparat, może coś się nawinie po drodze do pstryknięcia.

A propos zdjęć - będę robił swego rodzaju projekt, kronikę zdjęciową z mojej miejscowości. Mam dostęp do dosyć obszernej bazy fotografii z lat 1950-1990 i oprócz tego, że zajebiście się jaram takimi klimatami, to chcę to wykorzystać i zrobić zdjęcia z tych samych perspektyw co