Wpis z mikrobloga

@nieugnesie: +1

@kotbehemoth: wydaje mi się że hejt wynika ze zmiany contentu. Jak zaczął zarabiać na swoich filmach i jest to źródło dochodu a nie sposób na dorobienie to i co innego produkuje (nie mówię że to złe oczywiście, ot cykl życia). Zatem z osoby z którą można się utożsamiać, polaka na emigracji spełniającego marzenia o podróżowaniu i opowiadającego o trudach życia w danym miejscu z własnego doświadczenia przeszedł w
@PanLisek: ale wiesz - to można kulturalnie wyrazić swoją opinię czy odsubskrybować. Mi też się content już jego nie podoba to nie oglądam. Ale nie wyzywam go :) Nie wiem do końca jak jego hejtowali.
Ale mi ogólnie chodziło o hejt do każdego, nie tylko do Casha. Nawet ja jak wrzucam tutaj fotki jedzenia ulicznego z Indii (czyli ogólnie bardzo neutralny content) to połowa ludzi życzy mi sraczki i gangreny. Chyba
@kotbehemoth chodzi o to że jak inni mają źle to jest ok, gorzej jak inni mieli gorzej i im się poprawiło. A inna sprawa tutaj zawsze jest setka doradców i pewnie ten cash działał tak jak on uważa, a nie po myśli wykopków uberhumanów.

Jest ogromna zawiść, a już zarabianie na filmikach jest najgorsze i zdaniem pewnie wielu wykopków on powinien chodzić do pracy i za zarobione na magazynie pieniądze gdzieś jechać,