Wpis z mikrobloga

Siema, mam pytanie odnośnie zakupu biletów. Chciałbym się wybrać na mecz Milan-Sassuolo 28 listopada tego roku. Bilety dla 4-5 osób, sektory np. na łuku albo trochę dalej od murawy, - na pewno nie najdroższy sort. Jedyne wymaganie to miejsca koło siebie. Ktoś wie w jaki sposób najlepiej je kupić? Jest opcja przez stronę Milanu? Nie trzeba mieć jakiejś karty członkowskiej wyrobionej? Na pewno chciałbym uniknąć kupowania przez pośredników, bo sporo przepłacę. I jeszcze jedna kwestia - jest szansa na dostanie biletów w dzień meczowy w rozsądnej cenie już w samym Mediolanie?

#mecz #milan #pilkanozna
  • 4
@meho byłem parę razy na Milanie, ale lata temu. Raz czy 2 kupowałem przez stronkę z odbiorem w kasie. Trzeba było tylko konto na stronie założyć. Pozostałe razy kupowałem przed meczem. Na mniej oblegane męcze było łatwiej. Na milan-juwentus musiałem kupić już drogi bilet bo tańsze wykupione. Raz poszedłem na Curva Sud bo wychodziło tanio - to też było super doświadczenie. Ale oczywiście tam się raczej nie siedzi. Nie znam się na
@meho Ja byłem pierwszy raz ponad rok temu i polecam kupić przez oficjalną stronę Milanu. Wystarczy założyć konto, nie trzeba żadnych kart członkowskich. Teraz chyba nadal pierwszeństwo w zakupie biletów mają posiadacze karnetów na ubiegły sezon, ale z tego co się ostatnio orientowałem, na takie mecze jak z Sasduolo nie powinno być problemu z dostępnością przez Internet. Nie wiem jak z dostępnością pod stadionem w dniu meczowym. Pamiętaj, że we Włoszech stadiony