Wpis z mikrobloga

Chłop podziękował za spotkanie i powiedział że może jeszcze się zobaczymy. Czyli pewnie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@cytmirka: toście się widzę nagadali, oboje nosy w telefonach xD Pocałował chociaż czy nieśmiały soyboy?
trzeba było iść że mną. Poopowiadalbym ci o metodach impregnacji drewna albo ochronny antykorozyjnych bo to są bieżące tematy którymi się zajmuje.


@kacor87: ona na bank nie wie nawet co to drewno...chyba, że chodziłoby o kołek osinowy...Tinderowy plastik.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@HrabiaZet: nie wiem. Nie znam jej. Ale mordo. Obczailem zajebisty sposób na impregnację drewna. Słuchaj! Najpierw odpalasz je palnikiem. Później czyscisz szczotka druciana. I następnie malujesz roztworem 50:50 olej lniany + nafta lub terpentyna. I drugi raz olej lniany. I mordo. Niezniszczalne drewno masz. Jakbyś potrzebował kiedyś jakiegoś patentu to uderzaj. Mam ich trochę. Moje auto to drut i patent. Jeździ zajebiście. Polecam.

Edit. Tak jestem już pijany
Edit2. Nie nie
nie wiem. Nie znam jej. Ale mordo. Obczailem zajebisty sposób na impregnację drewna. Słuchaj! Najpierw odpalasz je palnikiem. Później czyscisz szczotka druciana. I następnie malujesz roztworem 50:50 olej lniany + nafta lub terpentyna. I drugi raz olej lniany. I mordo. Niezniszczalne drewno masz. Jakbyś potrzebował kiedyś jakiegoś patentu to uderzaj. Mam ich trochę. Moje auto to drut i patent. Jeździ zajebiście. Polecam.


@kacor87: Kierwa może nie duży kaliber ale trafiłeś celnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HrabiaZet: mordeczko. To co ci powiedziałem to na jakieś konstrukcje narażone na deszcze i warunki atmosferyczne. Drzwi to inaczej trzeba. Ale terpentyna z olejem sprawiają że olej głębiej penetruje. Dopiero 2 warstwa zabezpiecza od zewnątrz i po ostatecznej polimeryzacji oleju powstaje piękna warstwa zabezpieczająca drewno. Miłego weekendu.