Wpis z mikrobloga

Wchodzę sobie na #twitch na kanał GamesDoneQuick, bo zaraz będą robić speedruna GTA III, a tam... Promocja BLM oraz transwestytów razem z kolorowymi flagami ##!$%@?

https://www.twitch.tv/gamesdonequick

Napisałem komentarz:

I came here to watch gta 3 but you are promoting BLM


Po równych 2 sekundach dostałem perma. To najszybszy ban w moim życiu xD
Strasznie nietolerancyjne te lewusy.

#bekazlewactwa #lpg #4konserwy #gta #speedrun
deafpool - Wchodzę sobie na #twitch na kanał GamesDoneQuick, bo zaraz będą robić spee...

źródło: comment_1635004801blwfVuyyvGbej7vKadEIaG.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@D_Train: nie napisałem że jest najszybszy. Codziennie robi speedrun, ale to jest rzut kością. Raz NPC zajedzie drogę i już przegra z kimś komu nie zajechał :D

Napisałem że najlepiej ogarnia
  • Odpowiedz
cały ten kanał jest jakiś #!$%@?. Streamują jakieś spasione chłopy z długimi włosami, które mają pod nickami podpisy SHE/HER, żeby zaznaczyć jak się masz do niego zwracać, albo inny, "mięciutki" typ z podpisem THEY/THEM. Lewactwo to straszna choroba


@deafpool: powinieneś ich nazywać zaimkami was/were bo połowa tranzystorow odpala protokół KYS
  • Odpowiedz
@Aiseq: Wczoraj na Diunie w kinie puszczali spot jakiejś lewackiej organizacji ws. uchodźców. Nagrane ryki bachorów i puszczane imiona typu Ahmed, Mahomet, żeby wzbudzić litość. Na #!$%@? to w kinie ludziom pokazywać?
  • Odpowiedz
@deafpool: o, to ciekawa beka. Ostatnio był turniej w #dota2 - The International, pula 40m$ dla zwycięzcy. Jednym z hostów była laska o imieniu/nicku Sumichu. No generalnie słabo wypadła, bo jak się nie wie za wiele o docie, to ciężko być dobrym hostem. No i Sumichu robiła gównoburzę na twitterku, że seksizm że gatekeeping że w ogóle hejterzy ją hejtują, bo jest kobietą i że każdy kto jej nie popiera, to
  • Odpowiedz