Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie Mirki, promotor zaakceptował mi temat pracy:

"Fenomen incelizmu i jego wpływ na kompleks ofiary mężczyzn, jako jedna z przyczyn zapaści demograficznej w Polsce"

Jestem dumna ze swojego promotora, spoko, wyluzowany gość. Śmiał się do rozpuku.

#niebieskiepaski #rozowepaski #redpill #blackpill #neuropa #tinder #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #randki #kobiety
  • 143
ale co i kogo ma piec? To niebiescy mają problem, nie my, to was może cokolwiek piec xD


@alxnr: to WAS piecze, przegrywi mówią od lat TYLKO PRAWDĘ

pragnę nadmienić w tym momencie wysoce medialny przykład "PROJEKT KLAUDIUSZ", który jest wręcz ukoronowaniem i potwierdzeniem ówczesnych hipotez o hipergamiźmie kobiet, które to doświadczenie miało ponadczasowy charakter, a wyniki tegoż na zawsze zmieniły oblicze ziemi, tej ziemi.

A co do normików, to nie chcę burzyć Ci radosnych wizji, ale kiedy spotykam się z normalnymi ludźmi w realu i z nimi rozmawiam to jakoś żaden nie #!$%@? z entuzjazmem o tym że kobiety chcą chada a najlepiej położyć się i zgnić xD


@Filippa: To w końcu jest to przyczyną zapaści demograficznej, czy nikt w normalnym życiu o tym nie mówi?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirrak:
Hm? Tak Instagram na pewno wpływa bardzo pozytywnie na nasz świat, tak. Są już nawet pracę na ten temat. Chciałbym, żeby to kiedyś zablokowali wszystko w pieruny. Jeżeli nie widzisz jak sociale zmieniły myślenie ludzi na przestrzeni lat toś ślepy.
@PanMuchomorek: xd
Pokaż mi pracę naukowe na ten temat, że ,,o social niszczą nasze społeczeństwo i kobiety,,.

Śmiało. I pokaż mi pracę naukowe, które konkretnie używają słowa ,,niszczy,,.

Z chęcią się pośmieje.
@Mirrak:

To jest akurat moja teza, wynikająca z obserwacji wieloletniej społeczeństwa. Jeżeli nie jesteś w stanie się zmusić do abstrakcyjnego myślenia to źle z Tobą drogi Mirraku :)

Sociale w dużej ilości mogą negatywnie wpływać na postrzeganie świata, siebie, swojej sylwetki. Już nie mówiąc o FOMO.

I przestań Patryku używać "xd", bo od razu widać, z kim mamy do czynienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówienie o "projekcie Klaudiusz" jako o ukoronowanie jakiejś hipotezy oznacza, że mówiąca tak osoba jest co najwyżej po jakiejś zawodówce, a książki z filozofii nauki minęła będąc w bibliotece. xD


@qwlghm: Twój wpis mówi tyle że masz kij w dupie.
@CocoJamboolin: ale zapiekło XD takie emocjonalne szantażyki to domena 16-letnich juleczek, więc idealnie się wpisujesz w ten kanon.

Daj znać jak już wykombinujesz odpowiedź na to jak „mężczyzn i ludzi” ma się do Twojej feministycznej aktywności tutaj, na którą przeznaczyłaś już jakieś 1500 wysrywów. Czekam. Miłego tworzenia fikołków, tylko już bez zmiany tematu i ad personam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to zrozum, dzbaniaro, że można przeglądać na wykopie inne wpisy w gorących i zrobić przy okazji screena, bo akurat pod którymś z nich się udzielałaś. Chyba że to już przekracza umiejętności poznawcze Twojego ciasnego móżdżku, którego aktywność na wykopie ogranicza się w 99% do jednego tematu. Feministyczne zapalenie mózgu, straszna choroba.


@magiczny_banan: Wyobraź sobie, że ja wiem jak się robi screeny. Problem w tym, że Ty nie wiesz, że komentarz może
@CocoJamboolin: wrzucam screen komentarza, który napisałaś 10 godzin temu, na którym jest „2 godz. temu”, a Ty zarzucasz mi, że ja robię reaserch Twoich komentarzy i kiedy wytykam Twoją głupotę, to Ty zaczynasz ad personam bo zapiekło i odsyłasz do psychiatryka, bo tylko na takie tanie chwyty cię widocznie stać. Uwielbiam kiedy odsyła mnie tam jakaś toksyczna osoba, która sama powinna się tam znaleźć. XD

jakbyś umiał przeczytać więcej niż jeden
@Frasad XDDD tak sobie czytam te komentarze gdzie piszą że ostro mnie dupa piecze i ze musze byc typowa p0lką.
Jak widać mój wpis jedynie zapiekł was.
Ale spokojnie, żadna normalna dziewczyna z takim podejściem życiowym nigdy was nie będzie chciała
@CocoJamboolin: co to ma za znaczenie czy był analogią, kiedy zarzucasz mi robienie researchu choć screen wskazuje na to, że go nie robiłem? Nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy, że właśnie te „2 godz. temu” wskazuje na to, że nie robiłem żadnego riserczu? XD

Użycie sarkazmu w tej analogii na pewno sprawiło, że Twój rozmówca chociaż spróbował się przekonać do Twoich poglądów. Gratulacje. XD

I nie, nie kłuje mnie, bo akurat
co to ma za znaczenie czy był analogią, kiedy zarzucasz mi robienie researchu choć screen wskazuje na to, że go nie robiłem? Nie potrafisz zrozumieć tak prostej rzeczy, że właśnie te „2 godz. temu” wskazuje na to, że nie robiłem żadnego riserczu? XD


@magiczny_banan: Właśnie dlatego zarzuciłam ci research ziemkiewiczowski, czyli #!$%@? lub nieistniejący. Może następnym razem się po prostu nie #!$%@?, jeśli nie wiesz o czym mowa albo się
@CocoJamboolin:

Właśnie dlatego zarzuciłam ci research ziemkiewiczowski, czyli c***y lub nieistniejący. Może następnym razem się po prostu nie p*********j, jeśli nie wiesz o czym mowa albo się zorientuj.


No ładny fikołek myślowy. 2/10. Witaj na czarnej, bo mój kaktus na parapecie ma już większe umiejętności logicznego rozumowania i przyznania się do błędu.

PS. Mam nadzieję, że jako feministka będziesz walczyć również o parytety w najgorszych zawodach, a nie jedynie