Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie Mirki, promotor zaakceptował mi temat pracy:

"Fenomen incelizmu i jego wpływ na kompleks ofiary mężczyzn, jako jedna z przyczyn zapaści demograficznej w Polsce"

Jestem dumna ze swojego promotora, spoko, wyluzowany gość. Śmiał się do rozpuku.

#niebieskiepaski #rozowepaski #redpill #blackpill #neuropa #tinder #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #randki #kobiety
  • 143
@Filippa: Nie lubię współczesnego feminizmu, woke culture i pokrewnych ale jeszcze bardziej nie lubię przegrywow, inceli i innych zawodowych ofiar z zaburzeniami poznawczymi. Dlatego piękna wrzuta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ładny fikołek myślowy. 2/10. Witaj na czarnej, bo mój kaktus na parapecie ma już większe umiejętności logicznego rozumowania.


@magiczny_banan: Wszystkich, którzy wytkną ci pomyłkę wrzucasz na czarno?

PS. Nie obchodzi mnie na co ty masz nadzieję.
@CocoJamboolin: nie, tylko pyszałkowate dzbaniary.

Ja nikogo do swoich poglądów przekonywać nie chcę, a już szczególnie nie bywalców tagu #przegryw i podobnych, nie płacą mi za prowadzenie psychoterapii.


Napisała typiara, którą całą aktywność tutaj (tak, teraz zrobiłem risercz) poświęca na nierzadko długie dyskusje krążące głównie wokół jednego tematu i prawie tylko na tym się skupia, więc trzeba jeszcze dorzucić, że także zakłamana. Bo oczywiście podświadomie wcale Ci nie zależy, aby inni
nie, tylko pyszałkowate dzbaniary.


@magiczny_banan: Mów mi więcej o ad personam.

Napisała typiara, którą całą aktywność tutaj (tak, teraz zrobiłem risercz) poświęca na nierzadko długie dyskusje krążące głównie wokół jednego tematu i prawie tylko na tym się skupia, więc trzeba jeszcze dorzucić, że także zakłamana. Bo oczywiście podświadomie wcale Ci nie zależy, aby inni przyjeli Twój jedyny słuszny, feminatywkowy punkt widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dyskutuję w
@CocoJamboolin: XD nie łyknąłem tylko ten bait jest akurat wyborny, bo oparty na czymś co faktycznie ma miejsce, więc warto takie plusować i kręcić gównoburze pod nim patrząc jak różowym pękają dupska, bo wiedzą, że to prawda. Twoich urojeń o jakimś łykaniu prostować nie zamierzam, bo jak już zwolnię Ci łóżko w tym psychiatryku, to zajmą się tym specjaliści, w końcu jak co druga feminatywka pewnie masz jakieś konkretne zaburzenie (może
@olaf_wolominski: ty umiesz pisać po polsku? Co to ma niby oznaczać?

Lepiej było tego postować


Ale mi nawet nie zależy na tym żebyś ty mi w coś wierzył xD To że przegrywy są nienormalne i wmawiają sobie największe bzdury, byleby nic nie musieć ze sobą robić, to jest rzecz oczywista i wiadoma każdemu rozumnemu użytkownikowi tego portalu.
@CocoJamboolin: Jest. Oczywiście że jest, nie bądź naiwny. Kobieta poświęci wszystko i każdego dla bezpieczeństwa, a co jest największym gwarantem bezpieczeństwa w XXI wieku? Małżeństwo. Więc po co ma się starać po ślubie, skoro niema znaczenia jak wywali się jej życie, ona już nigdy nie będzie bez pieniędzy? Po ślubie zanika seks, zanikają takie miłe małe rzeczy jak np. mój kolega miał w narzeczeństwie robione kanapki do pracy. Dzień po ślubie,
@Filippa:

Co to znaczy "coraz więcej mężczyzn dostrzega"? Być może ale równie dobrze coraz więcej mężczyzn to wyśmiewa.A co do normików, to nie chcę burzyć Ci radosnych wizji, ale kiedy spotykam się z normalnymi ludźmi w realu i z nimi rozmawiam to jakoś żaden nie #!$%@? z entuzjazmem o tym że kobiety chcą chada a najlepiej położyć się i zgnić xD

Dlatego że normictwo nie chce być aseksualne dla różowych wokół