Wpis z mikrobloga

Jak niektórzy z Was wiedza prowadzę dwa kanały YouTube o Chinach. W poszukiwaniu tematów do filmów zastanawiam się z czym Wam się kojarzą Chiny?
Mój główny kanał YouTube gdzie publikuje filmy na temat Chin. Mój drugi kanał YouTube gdzie publikuje filmy z mojego życia codziennego w Chinach. Mój autorski tag: #tosachiny
#chiny #kiciochpyta #ankieta
Pobierz
źródło: comment_1635071750zZKoTDN2ZQQHa4lAhFtk1h.jpg

Słyszę Chiny, myśle o:

  • 5000 tys. lat historii 9.8% (341)
  • Pysznej chińskiej kuchni 7.4% (257)
  • Największym i najszybszym skoku cywilizacyjnym 19.3% (671)
  • 38 000 kilometrów szybkiej kolei 1.7% (58)
  • Futurystyczne miasta z drapaczami chmur. 4.3% (151)
  • 1 400 000 ludności 42.9% (1490)
  • Piękne Chinki 9.4% (326)
  • Nowoczesne technologie takie jak 5G 3.7% (129)
  • Wspaniałe autostrady i imponujące mosty. 1.5% (51)

Oddanych głosów: 3474

  • 264
@LuckyStrike: http://www.baidu.com/s?wd=动态网自由门+天安門+天安门+法輪功+李洪志+Free+Tibet+六四天安門事件+The+Tiananmen+Square+protests+of+1989+天安門大屠殺+The+Tiananmen+Square+Massacre+反右派鬥爭+The+Anti-Rightist+Struggle+大躍進政策+The+Great+Leap+Forward+文化大革命+The+Great+Proletarian+Cultural+Revolution+人權+Human+Rights+民運+Democratization+自由+Freedom+獨立+Independence+多黨制+Multi-party+system+台灣+臺灣+Taiwan+Formosa+中華民國+Republic+of+China+西藏+土伯特+唐古特+Tibet+達賴喇嘛+Dalai+Lama+法輪功+Falun+Dafa+新疆維吾爾自治區+The+Xinjiang+Uyghur+Autonomous+Region+諾貝爾和平獎+Nobel+Peace+Prize+劉暁波+Liu+Xiaobo+民主+言論+思想+反共+反革命+抗議+運動+騷亂+暴亂+騷擾+擾亂+抗暴+平反+維權+示威游行+李洪志+法輪大法+大法弟子+強制斷種+強制堕胎+民族淨化+人體實驗+肅清+胡耀邦+趙紫陽+魏京生+王丹+還政於民+和平演變+激流中國+北京之春+大紀元時報+九評論共産黨+獨裁+專制+壓制+統一+監視+鎮壓+迫害+侵略+掠奪+破壞+拷問+屠殺+活摘器官+誘拐+買賣人口+遊進+走私+毒品+賣淫+春畫+賭博+六合彩+天安門+天安门+法輪功+李洪志+Winnie+the+Pooh+劉曉波动态网自由门