Wpis z mikrobloga

@F1A2Z3A4: Nigdzie nie zmieniłem zdania. Według mnie Ronaldo popełnił faul, Jones upadł i blokował piłkę, Ronaldo kopnął piłkę, która była przyklejona niemal do ciała przeciwnika.

Jak pisałem wyżej jest mi obojętne to zdarzenie jak i cały mecz, więc nie mam zamiaru sprawdzać kiedy gwizdnął sędzia, a i to Ronaldo możę wytłumaczyć, że nie słyszał. Czy sędzia weźmie to pod uwagę to inna bajka.

Żółta za całość dla CR7 i nie widzę
  • Odpowiedz
@Aiden7: Ty po prostu nie znasz przepisów, a tym bardziej ich prawidłowej interpretacji. Jak ktoś leży i piłka jest do niego przyklejona, to zawsze trzeba zachować szczególną ostrożność, a nie kopać w tą piłkę tak, że Ronaldo prawie sam się przewrócił.

Właśnie po to masz przepis o użyciu nadmiernej siły i narażaniu bezpieczeństwa przeciwnika, żeby go w takich momentach zastosować. Zwłaszcza, że kontekst jest taki, że Ronaldo doskonale wiedział, że sędzia
  • Odpowiedz
@sebbbbb: Przecież ja już tu pisałem, że kopnął w piłkę, a nie w brzuch. Zresztą ucięte pierwsze kopnięcie plus zwolnione tempo w ogóle nie oddaje dynamiki sytuacji.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Urojenia to ma te kilka wykopków (do których grona dołączyłeś) którzy będą się upierać, że Ronaldo walczył o piłkę.

Najbardziej doświadczony piłkarz w całej lidze pomyślał, że sędzia puści grę po jego rzucie rodem z judo i kopanie piłką w brzuch rywala to idealny sposób na dalsze kontynuowanie tej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: Jedyne czerwo jakie możesz zobaczyć, to jak Ciebie krew zalewa, gdy robisz z siebie pośmiewisko ze swoimi eksperckimi "interpretacjami", a "rzut rodem z judo" to był chyba jak upadłeś na głowę. Dobranoc
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Przejdź się na jakieś szkolenie sędziowskie jako wolny słuchacz, to może przestaniesz #!$%@?ć i zaczniesz odróżniać bezsensowne zagrania z użyciem nadmiernej siły, od nieostrożnej walki o piłkę.
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Zanim zaczniesz znowu go bronić za takie bandyckie zachowanie wyjmij jego #!$%@? z buzi. Każdy inny zawodnik dostałby czerwoną za to, tam nie było żadnej chęci odbioru piłki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ashmedai: Przecież to podobna sytuacja co miał Hazard, za kopnięcie piłki na której leżał ballboy, bez #!$%@? czerwo i do boksu. #!$%@? co za #!$%@? odklejeńce tu siedzą xD
  • Odpowiedz