Wpis z mikrobloga

Patrząc na ten cyrk który opanował naszą planetę, to jest mi tylko przykro że mój synek będzie musiał dorastać w tym koronawirusowo- lewackoupośledzonym świecie pełnym absurdów. Ja mam 3 dychy na karku, swoje już przeżyłem. Normalne fajne dzieciństwo, szkoła, trochę pobalowałem, trochę zwiedziłem, pracuje, założyłem rodzinę. Patrząc na to co się dzieje mam ogromne obawy jak będzie wyglądało życie mojego dziecka i czy on w ogóle skosztuje normalnego życia bez lockdownów, dystansu, maseczek, szczepionek i segregacji sanitarnej. Bez tych zboczeńców z LPGiT+( wymalowanych facetów w stringach z dildosami w łapach latających po paradach). Bez nachodzców którzy nie potrafią się asymilować i stanowią zagrożenie dla naszej kultury i tradycji, a także zagrożenie terrorystyczne. Czy świat i ludzie mogą jeszcze zawrócić w kierunku normalności?
#koronawirus #bekazlewactwa
  • 120
Bez tych zboczeńców z LPGiT+( wymalowanych facetów w stringach z dildosami w łapach latających po paradach). Bez nachodzców którzy nie potrafią się asymilować i stanowią zagrożenie dla naszej kultury i tradycji, a także zagrożenie terrorystyczne.


@Pogromca_pedryli: obstawiam, że bez porównania większym problemem dla młodego będzie ojciec z obciachowymi urojeniami rodem ze średniowiecza.
Patrząc na to co się dzieje mam ogromne obawy jak będzie wyglądało życie mojego dziecka i czy on w ogóle skosztuje normalnego życia bez lockdownów, dystansu, maseczek, szczepionek i segregacji sanitarnej. Bez tych zboczeńców z LPGiT+( wymalowanych facetów w stringach z dildosami w łapach latających po paradach). Bez nachodzców którzy nie potrafią się asymilować i stanowią zagrożenie dla naszej kultury i tradycji, a także zagrożenie terrorystyczne.


@Pogromca_pedryli: wszystko wiąże się poprzez