Wpis z mikrobloga

Witam mam pewien problem z mechaniką euiv.
Gram z dziewczyną na multi. Ja gram Polską on Austrią.
Serwer jest po mojej stronie.

Z jakiegoś powodu ona traci kontrolę nad wojskami.
Armia sama zmienia cele do ataku, flota sie sama rekrutuje mimo jej produkcji anulowania.
Skumulowana armia rozdziela się na mniejsze.

Ja walczyłem z Turkami a ona była moim sojusznikiem.
Mogliśmy mieć lagi.
Ma wielkie długi.
Nie poszła w reformy absolutyzmu.

Co jest przyczyną.? O co chodzi?

#europauniversalis #europauniversalis4 #euiv
  • 7
@ramuram: Jezeli rzeczy są klikane, ktoych ona nie klikala a jest na tym państwie to znaczy że AI ciagle "gra" tym państwem I gra nie zarejestrowała że na tym panstwie jest gracz. Czasem sie to zdarza na multikach(w niektorych wersjach czesciej niz zazwyczaj). Rehost albo rejoin powinien naprawic to wiec nie jest to "az tak" klopotliwe jak gracie we dwoje.
@gasior213214123 Przy pierwszym podejsciu do Turków wywołałem ją jako sojusznik przy wypowiedzeniu wojny i wtedy arma żyła sama. Potem bylo kolejne podejście i wojne wypowiedzialem sam i ją dołączyłem. Troche dłużej dalo sie grać potem ona wysyła armie w rejon A a ci sami sobie wybierają kolejny. Innymi slowy nie szlo obleżenia skonczyć bo sami łazili po mapie swoimi drogami.

Czli to błąd gry i trzeba wczytać czy jakiś zarząd komisaryczny za
@theexitest ja rozumiem co to jest wersja ale czy z poziomu gry lub epica można tym zarządzać i wybrać np starszą. Na mój stan wiedzy to mogę co najwyżej zablokować updaty.
@ramuram: no cóz, z epiciem tak jest ze jest uposledzony, w tym roku usuneli mozliwosc wysylania wiadomosci miedzy znajomymi takze nie oczekuj takich innowacji jak zmiana wersji gry na tej gownianej platformie. Pozostaje ci sprobowac spojrzec na reddicie czy ktos taki mial problem