Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Co polecacie na #netflix?
Jakiś serial najlepiej.
Obejrzeliśmy z mężem m.in. HIMYM, Stranger Things, Umbrella Academy, Beastars, Aggretsuko, Ragnarok, Wiedźmin, Łasuch, Ciemny kryształ, Grimm, Cobra Kai, Riverdale, Squidgame, Snowpiercer, Atypowy, New Amsterdam, Czarne lustro, Gambit królowej, Rozczarowani.

Także jak widać w sumie wszystko nam podchodzi xD
#seriale
  • 114
@Mikasala: Z niewymienionych seriali The end of the fucking world i The Crown są warte obejrzenia.

Na Netfliksie są też filmy studia Ghibli w tym Spirited Away, Księżniczka Mononoke (fantastyczna ścieżka dźwiękowa) czy Ruchomy zamek Hauru. Nie oglądałem wcześniej japońskich animacji poza Tsubasą i Pokemonami ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale te zrobiły na mnie duże wrażenie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lutniczek: Sex education obejrzałam 2 sezony, coś nie mogę się wgryźć w trzeci. Stranger oglądaliśmy, Squid, Rick i Morty też. Paradise oglądał mąż, bo jak dla mnie był zbyt wulgarny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pan_Orama: muszę zobaczyć ten koreański, bo widzę, że dobre seriale robią ( ͡° ͜ʖ ͡°) do the office się przymierzamy, ale wkurza mnie, że nie ma lektora xD

@Miskaryzu: ten pierwszy serial oglądaliśmy :)
@seboxtc: pierwszy sezon obejrzany, musimy przysiąść do drugiego :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojo16: expanse ogląda mój mąż, a the Boys obejrzeliśmy, czekamy na następny sezon. Ale to na prime chyba jest.

@Franzowaty: właśnie boję się, że klimat mi nie podejdzie xD

@ciezki_przypadek: the good place obejrzałam 2 sezony, potem zaczęłam się męczyć. Mesjasz obejrzany.