Wpis z mikrobloga

@Corona_Beerus: Pogonić tę hołotę pissowską w cholerę, ich jest kilkanaście tysięcy, ludzi w Polsce kilkadziesiąt milionów, odliczając motłoch który będzie popierał piss nawet przy inflacji 10000% jak np. @ediz4 i tak spokojnie zostanie z 20 milionów dorosłych ludzi. pissowców zamknąć w więzieniu, piss zdelegalizować a jego propagowanie traktować jak propagowanie nazizmu i komunizmuu
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Ale wiesz o tym że inflacja wybiła w każdym kraju. Połowa rozwiniętych krajów na świecie zmaga się z inflacją... I co myślisz że pogonisz PiS i zniknie, no nie lol. No chyba że myślisz że na Czechach, Węgrach czy w USA rządzą pisowscy agenci? No też nie lol.
  • Odpowiedz
motłoch który będzie popierał piss nawet przy inflacji 10000%


@niekibicujepilkarzom: Problem w tym, że tego motłochu jest na tyle dużo, że PiS o utratę władzy nie musi się martwić, tym bardziej po zmianie ordynacji pod nich. Jedyną szansą jest rekordowo wysoka frekwencja przy wyborach (zakładając, że ci co obecnie nie chodzą na wybory poparliby opozycję).
Ale nie będzie też dla mnie zaskoczeniem, jeśli wybory parlamentarne nie odbędą się w 2023. Wprowadzą
  • Odpowiedz
Ale wiesz o tym że inflacja wybiła w każdym kraju. Połowa rozwiniętych krajów na świecie zmaga się z inflacją... I co myślisz że pogonisz PiS i zniknie, no nie lol. No chyba że myślisz że na Czechach, Węgrach czy w USA rządzą pisowscy agenci? No też nie lol.


@Corona_Beerus: myślę, że jak by pisowskie darmozjady nie rządziły to inflacja na pewno nie byłaby na takim poziomie jak obecnie xD
  • Odpowiedz
Takim jak w Niemczech czy USA?


@Corona_Beerus: no byłoby nie najgorzej - Niemcy 4,5%, USA 5,3% podczas gdy Polska 6,9%. Fajnie by było jakbyśmy jeszcze zarabiali podobne stawki jak w Niemczech czy USA xD
  • Odpowiedz
I to nie wyklucza tego że dobrze by żeby nie było w ogóle.


@Corona_Beerus: nie wyklucza to również tego, że PiS jest odpowiedzialny za wzrost inflacji w PL i wracamy do punktu wyjścia. Idź trollować gdzie indziej
  • Odpowiedz
Ale wiesz o tym że inflacja wybiła w każdym kraju. Połowa rozwiniętych krajów na świecie zmaga się z inflacją... I co myślisz że pogonisz PiS i zniknie, no nie lol. No chyba że myślisz że na Czechach, Węgrach czy w USA rządzą pisowscy agenci? No też nie lol.


@Corona_Beerus: no wszędzie wywaliło, tylko już z 5% byliśmy liderami EU, a już oficjalnie się mówi o 6,8%. Znajdź mi inne państwo które
HetmanPolnyKoronny - > Ale wiesz o tym że inflacja wybiła w każdym kraju. Połowa rozw...

źródło: comment_1635505565Psah64VDHSZouBkogs7trh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Ale jaki trolling? Myślisz że jakakolwiek inna partia by dopuściła do tego żeby w PL nie było inflacji? Kiedy dolar podlega dodrukowi nasi żeby utrzymać kurs muszą też drukować a to jest free money. Tylko głupi by nie skorzystał a problemem jest inflacja usd a nie jaka partia rządzi obecnie. Mam #!$%@? w pis ale jestem realistą.
  • Odpowiedz
Myślisz że jakakolwiek inna partia by dopuściła do tego żeby w PL nie było inflacji?


@Corona_Beerus: wróć może sobie do mojego pierwszego wpisu i przeczytaj, że napisałem

myślę, że jak by pisowskie darmozjady nie rządziły to inflacja na pewno nie byłaby na takim poziomie jak obecnie

krótko mówiąc - rządziłby ktoś inny, śmiem twierdzić, że inflacja byłaby niższa
  • Odpowiedz