Wpis z mikrobloga

Parę miesięcy temu dałem na wykopie link do kobiecego forum kafeteria do wątku w którym p0lki w związkach z nigeryjskimi książętami opisują swoje doświadczenia przeplatane ze zdziwieniem, że ci zgodnie ze swoją kulturą traktują je jak szmaty do ruchania i okazję po zapłodnieniu do dostania prawa stałego pobytu w Europie xD Jakaś witaminka zamieściła nowy wpis w tym wątku. Tym razem romantyczna historia mokebe który specjalizuje się w seksie przerywanym bez gumy (tylko biedak ma dziwne problemy z wyskoczeniem xD) i wyciąganiem pieniążków od zakochanych białych idiotek. Tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #nigeria #kafeteria #blackpill #mokebe #heheszki #p0lka
AntyBohater - Parę miesięcy temu dałem na wykopie link do kobiecego forum kafeteria d...

źródło: comment_1635543632LiNQpYJFL04PWF5Y4yJwto.jpg

Pobierz
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@AntyBohater: Zastanawia mnie, dlaczego Polki (nie wiem jak z innymi kobietami, nie zwróciłam uwagi) tak bardzo szukają na siłę faceta innej narodowości. Kiedyś jeździłam często do Londynu, to tam też to zauważyłam. Nie sądzę, że trzeba się zakochać tylko w Polaku, ale zauważyłam, że to nie jest tak, że jest tam jakaś wielka miłość. Raczej reakcja "o boRzE, zobacz jaki przystojny, na pewno z Hiszpanii", a kiedy do mnie podchodził jakiś
@ms_chanandler_bong: jest to tak zwany #polishpill gdzie dodatkowym czynnikiem pogarszającym sytuacje na rynku matrymonialnym dla facetów jest narodowość. Oprócz zwykłej u kobiet przyczyny (mocno odmienny materiał genetyczny to szansa na dobre potomstwo - jest nawet takie zjawisko jak heterozja) dochodzi spory nakład emocjonalny:

- polska jest bardzo monoetnicznym krajem i zagraniczniak to nadal atrakcja
- stereotypowy obraz polaka - pijak, cham (panna wręcz zacytowała że "alkoholicy którzy biją swoje żony") oraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m_ney: trzeci punkt mnie rozbraja - myślałam, że to właśnie zaleta, kiedy facet jest grzeczny, potrafi się zachować i szanuje kobietę. ¯_(ツ)_/¯
Sama jestem nauczycielką i zwracam na to uwagę. Nieważne, czy chłopiec jest grzeczny czy nie (cokolwiek to znaczy), to patrzę na to, czy wsuwa krzesełko, pomaga innym, czy potrafi się dzielić i wspierać inne dzieci (to dotyczy tak naprawdę wszystkich dzieci). Nie pomyślałabym, że później w życiu może być
@ms_chanandler_bong: i właśnie w ten sposób kastruje się młodych chłopców w polsce. Zostanie "pochwalony" przez mamę i nauczycielkę bo robi to co mu każą i chodzi jak w zegarku i dzięki temu jest "dobrym dzieckiem". Nie jest dobry, jest wygodny dla matki i dla nauczycielki. W ten sposób buduje się w nim skrzywione podejśćie do kwestii kary i nagrody, człowiek uważa że jak będzie robił co mu karzą, będzie spolegliwy to
@ms_chanandler_bong: A i jeszcze ciekawostka

Mało znanym faktem jest że w kulturze żydowskiej bardzo docenia się coś takiego jak Chutzpah - czyli śmiałość i wręcz bezczelność w działaniu, czynieniu tego co chce się uczynić dobrego i złego bez oglądaniu na innych(stąd w języku polskim słowo Hucpa). To już obserwowano przed wojną w polsce że np. żydowskie dzieci uchodziły za gorzej wychowane i mniej posłuszne swoim matką.

I myślę że nie mityczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m_ney: *spolegliwy - można na nim polegać. A to chyba dobrze?
Dla mnie jest też różnica pomiędzy dobrym wychowaniem i np. pocieszanie drugiego dziecka, zamiast śmianie się z niego, a pomiedzy ciepłymi kluchami. Mam takie dziecko u siebie, które samo nic nie potrafi, ciągle płacze i nie potrafi się zająć sobą, ani nie wchodzi w interakcje z innymi dziećmi, bo nie chce mu się bawić. To dla mnie są ciepłe kluchy.