Wpis z mikrobloga

Heroes Chronicles - The Sword of Frost (Chapter 8)
403 - 8 = 395

No i to koniec sagi HC :) (może będzie bonus taki iks de)

1. Tarnum the Overlord | S | 160% | Tarnum

Zaczynamy bez zamku, ale obok nas jest dungeon, zajmujemy go, werbujemy co się da i lecimy w lewo zajmując kolejne 3 zamki. Niestety mamy przypisanego skilla na zarabianie. Wsio.

2. The Land of the Vori | S | 160% | Tarnum

My vs wróg z 3 zamkami - rampartami. Na naszym terenie jest jeden zamek tego typu i rozbudowałem by tylko do zarabiania złota. Wróg nie był wymagający

3. A New Enemy | S | 160% | Tarnum

Start z 1 zamkiem, cel zdobyć konkretny zamek. Naszym wrogiem jest barb z 2 zamkami, niestety nie można go szybko zrushować, bo przejścia pilnują złote smoki. Ale w końcu padł. By przejść do finałowego miejsca należy otworzyć strażnicę, za nią czeka stacjonarny bohater z mocnym wojskiem, ale można go... zwyczajnie ominąć i udać się bezpośrednio na zamek. I też niedobrze by było zwlekać bo kundlarz ma statuę legionu.

4. A New Ally | M | 160% | Tarnum

Cedl - zdobyć 6 Azure Dragon. Start z dwoma zamkami, oddalonymi od siebie, z wydzielonym terenem, do przejścia dłużą bronione teleporty. Dodatkowo do zdobycia są dwa neutralne zamki. Skupiłem się na rozbudowie 1 na maxa, a pozostałe służyły do generowania złoto, przejścia na teren wroga pilnują kryształowe smoki, więc rush też odpada.
Po podbiciu wroga należy przejść teleportem i zrekrutować 6 azurowych smokosławów. Ahh i trafiłem na TP w zamku :).

5. The Capture | S | 160% | Tarnum

Cel - zabić bohatera, który jest za bramą. Ciekawa mapa, mimo iż S, otoczeni jesteśmy przez wrogów i będą oni już atakować pod koniec pierwszego tygodnia, TP ratował sytuację. Dodatkowo startujemy z 1 azure dragonem, i najlepiej uderzyć już na wroga, który znajduje się w górnym prawym rogu, lub tego w lewym dolnym.

6. Tunnels of Ice | M | 160% | Tarnum

Wymagająca mapa. Sami na jednego przeciwnika z 3 zamkami. Dodatkowo wróg na start ma sporo jednostek. Wróg ma 3 ścieżki do nas, każda chroniona przez pack czarnych smoków, mimo to na początku 3 tygodnia wpadł do mnie. Do zdobycia są najpierw dwa zamki na lewo oraz na dole po prawej stronie, są tam klucznicy wymagani do odwiedzenia przed podbiciem ostatniego zamku. Nie zdziwię się, jeśli to będzie najtrudniejsza misja z całej kampanii.

7. The Barbarian's Wife | S | 160% | Tarnum

Cel zdobyć ring gemów, dostajemy go w chacie na terenie wroga, jeśli tylko Tarnum się tam zgłosi. IMO najlepsza droga do ukończenia mapy to rozbudowa zamku do kapitolu, ponieważ koło zamku znajduje się zajęte siedlisko azure dragons i sami smokami możemy porobić wroga.

8. The Protectors of the Sword | M | 160% | Tarnum

Finałowa mapa. Ponownie sprawdza się taktyka z poprzedniej mapy, bo mamy dostęp do klifów z ażurowymi xD smokami. Lecimy jak przystało na pr0 graczy w kapitol, w drugim zamku w city hall i zajmujemy możliwe szybko fabryki rtęci ;D, ponieważ zaczynamy z 1 azure dragon to w 1 tygodniu robimy smoczą utopię, mi trafiła się tarcza lwiej odwagi, najs. Na początku 3 tygodnia przyszedł Żelu ;D z paroma kryształowymi smokami, zdołałem go zab... przekonać by dobrowolnie oddał mi swojego artefakty w tym armageddon's blade, butki. Więc bardzo miły człowiek z tego Gelu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trochę denerwująca mapa, bo wrogowie blisko swoich zamków mają teleporty, którymi szturmują nasz teren. Nie są specjalnie mocni, ale trzeba się wracać Tarnumem. W końcu po odwiedzeniu namiotów atakujemy miasto, które należy zdobyć i elo.

#tysiacmaph3
99942Apophis - Heroes Chronicles - The Sword of Frost (Chapter 8)
403 - 8 = 395

N...

źródło: comment_16355948714cndk2V9QfkjLOIwsRSM93.jpg

Pobierz
  • 2