Wpis z mikrobloga

Jadę a4, na wysokości #krakow , lecę lewym pasem i cyk, podjeżdżam do jakiegoś ziomeczka co jedzie tym lewym 130 i okej, niech jedzie, ale dlaczego nie może mi ustąpić? Przez bite 10km leci tym lewym pasem, a na prawym ma co chwilę możliwość udostępnienia mi przejazdu.
Kurde, ja zawsze jak widzę kogoś szybszego za mną w lusterku, przepuszczam, dlaczego inni tak nie mogą?

#zalesie #samochody #autostrady
  • 14
@Legionek: a później zdziwienie i rikord widjo, bo on mnie z prawej wyprzedził i $#%^#%#$ hamujeee, hurr, durrr, a ja sobie tylko spokojnie jechałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgaduje, że połowa takich hamowań jest przez takich frustratów mistrzów lewego pasa, którzy nie zjadą, bo nie.
Wbrew pozorom, im wyższe prędkości, tym większa kultura w przepuszczaniu. Szybciej przepuści 150 osobę 170, niż 130 osobę 150.

Niedawna sytuacja.
Autobusiarz
@Legionek: proste on nawet nie patrzy w lusterka xD

Jak ktoś jedzie szybciej przeważnie lubi jazdę samochodem, wie na ile może sobie pozwolić, częściej jest bardziej skupiony na jeździe. Niestety dla sporej liczby ludzi jazda samochodem to nieprzyjemna konieczność, ludzie boją się prędkości, nie lubią być skupieni przez cały czas na tym co robią i potem tak się kończy.