Wpis z mikrobloga

Ta gra jest tak rozpierdzielona, jestem zdziwiony, że tyle ludzi w to gra jeszcze (w tym ja). Za duplikowanie golda większość banów nie dostała, golda nie usuneli. W każdym patchu naprawiają kilka problemów ale drugie tyle się pojawia. W tym momencie można bugować bronie i bić bez żadnego cooldownu autoattacki. Hatchet zbugowany, bonus do dmg się stackuje i walisz po jakieś chore ilości dmg zwykłymi atakami. Napady na posterunek są niegrywalne w tym momencie, jeżeli ludzie tego używają. Dodatkowo da się wychodzić przez bariere i zajmować posterunek w trakcie odliczania do startu, exploit na tokeny brutala (który jest OP) xD Do tego niezbalansowane PVP. Można by książkę napisać o bugach/exploitach i innych bolączkach tej gry. Dla mnie to ta gra powinna być dalej w becie, takie rzeczy które się tu odwalają nie powinny mieć miejsca poza fazą testów.
#newworld
  • 7
@Rafixo: Ja to samo co chwilę nowe bugi a ja nadal w to gram xD

Chociaż ostatnio chciałem spróbować tego całego Albiona do którego New World jest porównywany ale dowiedziałem się że serwery są tak tylko w Ameryce i gracze z Europy mają tam po 150 Pingu i trochę mnie to martwi bo jest to trochę jakby nie patrzeć niesprawiedliwe :/
@Rafixo: jaki bug na tokeny?, plus bug na great axie gdzie można zbugowac pasywke na bieganie, kopiowanie itemow (na redicie są ssy i filmiki jak chłopy mają po 5k void sztabek) bug z sakwami no tego jest w chuy i jeszcze więcej tak jak na początku grało mi się mega przyjemnie to teraz nawet nie chce mi się odpalać gry.
@TypBezNicku: No jak jest ten punkt gdzie trzeba oddac 500 azothu by dostac token na brutala, to jak podejdzie tam nawet 20 osob i kazdy zacznie oddawac azoth, nawet jak ma z 20 to kazdy dostaje tokena