Wpis z mikrobloga

  • 79
@ChlopoRobotnik2137: Właściwie to żadnej partii nie ufam a mój głos będzie głosem nie poparcia a mniejszego zła. Dość powiedzieć, że Konfa zaszczyciła się swoją obecnością w sejmie nie przeforsowaniem jakiegoś ważnego progospodarczego pomysłu a rozwaleniem fundamentalnej sprawy jakim był kompromis aborcyjny. Zamiast naprawiać to psują a każdy z liderów tej partii jest dla mnie szemranym typem.
@Maly_Jasio: I co ci więcej można stworzyć w ramach katotalibanu skoro już teraz czarna mafia rządzi polską, a aborcja jest de facto zabroniona?

Serio jestem ciekaw czego ludzie się tak boją kiedy religia już rządzi całym krajem, a durny przepis o obrazie uczuć jest co chwila wykorzystywany.

Konfa zaś nie mogła niczego przwochnac6w Sejmie, bo potrzebowali 15 podpisów pod projektem, a cała reszta partii umówiła się na ostentacyjne ignorowanie ich byleby
@Maly_Jasio: dasz źródło? Z tego co pamiętam to nawet braun od lat powtarza, że kościół powinien być odcięty od państwa by nie być zależnym od rządu finansowo. To samo z lekcjami indoktrynacji religijnej - powrót do własnych sal sekty, gdzie chodzą tylko chętni, bo wtedy mają tam prawdziwe czystych i oddanych sprawie ułomków, a nie ludzi wierzących w to co im wybiórczo pasuje.
  • 11
Konfa zaś nie mogła niczego przwochnac6w Sejmie, bo potrzebowali 15 podpisów pod projektem, a cała reszta partii umówiła się na ostentacyjne ignorowanie ich byleby właśnie pokazać, że niby "nic nie robią 4 lata". Jak mają robić jak im nie pozwalali niczego złożyć pod obrady? Nawet szmata mając idealnie 4 głosy się od nich odwrócił.


@Tytanowy_Lucjan: No to żeby się w końcu wyróżnić wymyślili poddanie pod trybunał kompromisu aborcyjnego jako niezgodnego z
  • 19
@Tytanowy_Lucjan: To nie był pomysł konfy tylko hipotetyczny pomysł jaki mogą w przyszłości wypalić.

Generalnie, jeśli zależy Ci na państwie to nie można głosować na skrajności. Konfa jest skrajnością światopoglądową po stronie prawej. Z kolei Lewica jest taką samą po stronie lewej. Patrzę też przez pryzmat firm. Przedsiębiorcy muszą mieć jakąś zagwarantowaną pewną stabilność państwa i zaufanie do niego, żeby chcieć i móc nadal inwestować i się rozwijać. Lewica, PIS i