Wpis z mikrobloga

Dziś dodaje dosyć nietypowe znalezisko. Nie jest to miejsce opuszczone, może trochę mniej znane a na pewno nietypowe. Odwiedziłem jakiś czas temu cmentarz dla zwierząt niedaleko Warszawy. Pochowane są tutaj papużki, króliki, węże, żółwie, kameleon, małpka kapucynka, koty, psy, a nawet skremowany koń. Łącznie około 12 tys. zwierząt. Każde z nich posiada swoją tabliczkę z imieniem. Właściciele wystawiają niekiedy nawet prawdziwe miniaturowe nagrobki i przynoszą ulubione zabawki swoich podopiecznych. Poczucie straty i żałoba to odczucia towarzyszące nam nie tylko po śmierci ludzi, ale także naszych ukochanych czworonogów. 1 listopada pamiętajmy także o naszych pupilach. Pomyślałem sobie, że to będzie idealna pora na dodanie właśnie takiego wpisu.
Link do znaleziska Tutaj

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram
#fotografia #ciekawostki #tworczoscwlasna #zwierzaczki #polska #podrozujzwykopem

Pozwoliłem sobie zawołać osoby, które plusowały moje wcześniejszy wpisy odnośnie moich wypraw w opuszczone miejsca.
@ostrzyjnoz, @darek-jg, @marian1881, @tekon, @KiciurA, @mjnck, @xhoax, @papierowyrecznik, @pan_kleks8, @gerwazybuleczka, @DreamTheoryMalayaEnterprises, @raz-dwa-trzyy, @bylo_sobie_zycie, @pelikan1992, @Buniu, @haammhalabali, @Pani_Asia, @fordomaniak, @Toldi_Ty_Matole, @sailer, @Olga_Lengyel, @Borok, , @0twierac2, @gwiezdna , @TiempoSanto, @briskmann, @MLeko29, @Budo, @jazuu , @Xiggi, @martinlubpl, @BuddyBud, @beerkoff, @GeorgeOfRivia, @dasistfubar, @Nixon52, @mateopoznan, @lubiekebaps, @Bintang, @Polankowicz, @barrus89 , @blazko, @KiciurA, @mirkewolnystrzelec, @maciejasty, @Hoverion @smoczewski @mhorion, @WonszBonsz, @rolnik_wykopowy, @stronzo, @Pix777, @pu100stan, @Nubzor, @Mortadelajestkluczem @Felonious_Gru, @mimi352, @Mietek_Kretek, @hjgvcygv, @Blekitna_kropka, @pordzio, @Topnik, @konior966, @Pucian, @Kubas82, @aLbert_mrw, @sbk7225, @Neubert, @tetraedr, @qwert0, @Lamberjack, @Kaneczai, @szele, @BolecFabryka, @Zgnity_Ziemniak, @Walked, @Thompson91, @RuskiMaszynista, @michal_0107, @zolte_pudelko, @Firnow, @kupuje_bulki_w_almie, @deadpoetic, @lentil_soup, @CatHater, @imoldmirek, @e47d8g46, @borum, @teiksef, @makeItReal
Pobierz nightmeen - Dziś dodaje dosyć nietypowe znalezisko. Nie jest to miejsce opuszczone, m...
źródło: comment_1635707191W14Qm3ockbnIKU2eZTBxPi.jpg
  • 22
cmentarz dla zwierzat jest miejscem stworzonym dla chorych psychicznie i emocjonalnie niedorozwinietych ludzi.

@SipaXtra: fajnie jakbyś takie zdanie poparł jakimkolwiek argumentem, dlaczego tak uważasz.
W mojej opinii jest wręcz przeciwnie - jest to miejsce potrzebne ludziom nad wyraz rozwiniętym emocjonalnie, a czepiać się go mogą tylko bezrefleksyjne ameby, które mają spaczone np. przez wiarę katolicką postrzeganie roli i pozycji zwierząt.