Wpis z mikrobloga

Moi drodzy,
Jeśli już dzisiaj jedziecie na cmentarz, to apeluję o rozsądek.
Nie kupujcie zbyt wiele, żeby później nie było niepotrzebnych śmieci.
Jeśli macie możliwość, to zamiast kolejnego znicza, kupcie sam wkład. Zamiast sztucznych kwiatów, może warto kupić żywe. One zwiędną i będzie git.
Miejmy trochę litości dla tej planety
Paula_pi - Moi drodzy, 
Jeśli już dzisiaj jedziecie na cmentarz, to apeluję o rozsąd...

źródło: comment_16357499859D6muMNfbA1yFKP4j1vnX9.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Paula_pi: lepiej w ogóle nie przystrajać grobów, przecież to nie ma żadnej wartości duchowej, oprócz przyjemnego dla oka vibe'u. Zmarłym wisi ilość i jakość świeczek na kawałku marmuru ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Paula_pi: niby popieram inicjatywę, ale czym jest ilość śmieci jednostek wobec ilości śmieci całych przedsiębiorstw? Skala nieporównywalna. Apeluj do takich producentów napojów, żeby nalewali je do szklanych butelek zamiast plastikowych. To ma większy sens.
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Wiadomo oni szkodzą bardziej, ale każdy mały krok ze strony konsumenta może ich zmusić do zmian.
Ja się staram jak mogę, znacznie ograniczyłam liczbę śmieci. Wierzę, w pracę od podstaw. Normalnie jak Wokulski marzę o lepszym świecie,
  • Odpowiedz
@Paula_pi To u mnie w domu żaden znicz nie jest wyrzucany, bo babcia nie pozwala xD. No ale właśnie jest ten plus, że nie kupuje się co roku innego, tylko wyciąga z piwnicy inny niż rok temu
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Na tej planecie żyjemy krótko wieczność spędzimy w niebie razem z bliskimi którzy mogą być źli że niedostatecznie dobrze czciliśmy ich pamięć ja wolę nie ryzykować ich gniewu.
  • Odpowiedz