Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki i Mirabelki, mam rozkmine natury egzystencjalnej, ale najpierw trochę o mnie :

Aktualnie jestem singlem (lvl 29), do czasów studenckich byłem w sumie 'dynamiczniakiem', zwykle trzymałem się gdzieś w głównej grupie imprezowej/domówkowej , byłem "tym gościem co zostaje do końca imprezy" i jednoczesnie 'typem', z którym można było pograć rundkę w Lola, albo ponapierdzielać dungeony w WoWie czy postrzelać się w WoT.
Jednak ponad życie osobiste zawsze moim priorytetem była rodzina i przyjaciele i ich szczęście(sytuacje typu: opiekowanie się żoną brata podczas ciąży, wspieranie przyjaciela po zdradzie i takie tam, a to wszystko kosztem własnego życia towarzyskiego itp.) , przez co zaprzepaściłem wiele związków, bo uważałem że na nie nie zasługuje, a rodzina jest najważniejsza.
Po latach takiego nastawienia moja samoocena drastycznie spadła, nabrałem masy (manlet 170cm 76kg wagi) i nie wiem co dalej ze sobą robić, jestem sam, nie mam problemów w skali #przegryw ale mimo wszystko czuje że zmarnowałem swoją szansę na życie w związku , także teraz pytanie do was, czy jakikolwiek psycholog/psychiatra pomoże mi w takiej sytuacji? Warto z kimś się skonsultować? A może ktoś z was ma jakąś dobrą?
Dosłownie jestem na rozstaju dróg i nie wiem co ze sobą zrobić, chciałbym iść do wojska ale nie mam kondycji (pracuje nad tym), chciałbym programować(umiem zrobić prostą apke w React ) ale nie mam doświadczenia na juniora, aktualna praca mnie męczy ...

p.s.
Poza użalaniem się nad sobą zacząłem ćwiczyć na siłowni i kilka dni tygodni biegam, ale psycha i tak siada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617f3fd372794c000ad5e236
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przegadanie tego na terapii to świetny pomysł.
29 lat kwalifikuje się jako młodość, masz wiele lat na to, żeby zmienić ścieżkę kariery nawet kilka razy, na związki, na wiele spraw.
Wejdź na ZnanyLekarz i znajdź terapeutę ze swojej okolicy, co ma dobre opinie i pasuje Ci z twarzy i opisu. Wiele przyjmuje teraz też online, to możesz wybierać nawet z całej Polski. Mi bardzo terapia pomogła na takim rozstaju dróg,