Wpis z mikrobloga

@Poemat: raczej tak, niestety uraz jest taki dosyć nietypowy, bo nie mam calkowitego zerwania tylko częściowe, ale na tyle, że nie ma zachowanej funkcji, bawie się teraz coś ze swoim fizjo zobaczymy co sie da ugrać, ale podejrzewam, że znalezienie dobrego magika od stawu skokowego, który zrobi to jakąś fajną metodą nie będzie takie proste
@Phillippus: z ciekawosci z jakiego poziomu bazowego zaczynałeś ? u mnie w liceum było jakoś koło 87cm z nabiegu
pomyłka 243* standing reach nie 233, chciałbym 107 skakać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mjkkl nie trenuje wyskoku. Bozia dała mi wyskok jak małpa. Po prostu po silce idę se poskakać a nic nie robione nie jest pod wyskok. Odkąd pamiętam dosiegalem obręczy już nawet w gimnazjum. Nie zdziwilbym się jak kiedyś miałem większy wyskok znacznie
@mjkk
Po prostu zawsze dużo biegałem i skakalem. szybki jestem i duża siłę eksplozywna mam i tyle ¯_(ツ)_/¯l
choć mnie kusi żeby tak z pół roku tylko zająć się wyskokiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Phillippus: elegancko w takim razie, ale masz baze siłową też całkiem dobrą do skakania już zbudowaną, ja żałuje, że sie nie zająłem treningiem siłowym już na początku liceum to bym może dobił do tych mitycznych 40" wyskoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)