Wpis z mikrobloga

Oglądając swoje stare zdjęcie z #gory #tatry #gorymalgorzaty dotarło do mnie, że:

Zdjęcie ma 10+ lat.
Plecak ze zdjęcie jakieś 15-20 lat.
Bezrękawnik polarowy ze zdjęcia co najmniej tyle co fotka, a może rok, dwa więcej.
Buty, których nie widać na fotce mają około 13 lat.

Wczoraj wróciłam z Tatr i każdej z tych rzeczy używałam na szlaku :D

Ale ten czas leci.

Ta sama ja: tylko podczas tygodniowego wyjazdu kupiłam parę ciuchów :D nic w przyrodzie nie ginie.

Smacznej #kawatime ze wspomnieniami.
hellyea - Oglądając swoje stare zdjęcie z #gory #tatry #gorymalgorzaty dotarło do mni...

źródło: comment_1635936920U5aC02Ps9bn9d12XLmj29W.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • 0
@kopawdupeswiniom: Właśnie rzeczy są mocno używane- we wszystkie pory roku. Po butach widać. Po plecaku wcale. Bezrękawnik też w zasadzie nie wygląda na tak stary. To kwestia jakości oraz dbania o te rzeczy.
  • Odpowiedz
@hellyea: Ale bicek jest pierwsza klasa ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja w tym roku biegałam ponad 3h po Hali w sukni ślubnej, część tego czasu na boso, na koniec października. Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę to robić to bym chyba nie uwierzyła.


@hellyea: Ja też, tzn nie w sukni, ale w garniaku. O świcie, super było! Tylko że na początku października
  • Odpowiedz
  • 0
@takimireczek: robiliśmy w czwartek, więc jeszcze nie widziałam. Na dniach mamy dostać przesiew i z niego wybrać około 40 do obróbki. Domyślam się więc, że nie ta sama fotograf, bo terminy inne.
Pogodę mieliśmy piękną, więc coś musiało wyjść :D nawet z naszymi gębami niewyjściowymi (a raczej moją, bo Mąż jest niczego sobie :D ).
  • Odpowiedz
@hellyea: Mogę Ci na pw podesłać linka do naszych na profilu fotografa, to sobie zobaczysz co mniej więcej Cię czeka, bo pewnie sceneria nie zmieniła się aż tak :D

nawet z naszymi gębami niewyjściowymi (a raczej moją, bo Mąż jest niczego sobie :D ).


Każdy tak o sobie mówi :P
  • Odpowiedz