Wpis z mikrobloga

Dziś naszło mnie pewnie przemyślenie. Otóż uważam, że to nie jakiś #rafatus , #kononowicz czy stary #rafonix są prawdziwymi Pato strimerami. Z ich produkcji bije czysta głupota i nauka jak w życiu niepostępować. W mojej opinii największymi są produkcję typu #friz. Taki wniosek wyciągnąłem po tym jak gówniak mojego kolegi chce w tym roku napisać list do mikołaja gdzie będzie prosił go tylko o to żeby dostać się do tzw. domu ekipy. Mały stara się ubierać tak jak oni i zachowywać jak jego bohaterzy (te ubrania są ekipy są w ciul drogie). Jest to oczywiście bardzo niebezpieczne. Ojca zapytał czemu nie został jutuberem i czemu i nie mają dobrego auta. Przecież każdy może mieć dobre auto, jeździć po całym świecie i bawić się non stop. Teraz wyjaśnienie mu, że jego życie będzie wyglądało na 99,99 jak jego rodziców jest zadaniem arcytrudnym. Będzie jak każdy musiał wstać rano do roboty i liczyć grosz. Nie będzie superaut, superwakacji i góry siana. Te zderzenie z rzeczywistością po latach życia bajką #ekipa może skończyć się imo depresja. Brak jakikolwiek wartości rodzinnych i społecznych. Totalny kult pieniądza i życia ponad stan. Tego uczy dzisiejszy patostrimer. (Sory, że piszę bez ładu i składu ale to przemyślenia jak mam chwilę przerwy pisane na telefonie) #feels #przemyslenia #youtube #patostreamy
  • 17
@Bubsy3D:

Oczywiście że są szkodliwi. Ale myślę że należy to trochę traktować jak test na inteligencję. Jako dzieci oglądaliśmy JackAss i żyjemy ;)

Teraz dziewczynki chcą być jak Weronika Sowa... (jprld)
wyrosną z tego :)

Trochę więcej wiary w młodzież
@Bubsy3D: nie wiem jak jestes nieudacznikiem i musisz liczyc kazdy grosz to chociaz bardzo cie prosze abys nie mowil jakiejs młodej osobie ze w przyszlosci skonczy tak jak ty czy jego rodzice, bo to najgorsze co mozesz zrobic i jest to nieprawda. Ale mnie zgadzałes tym fragmentem, No wiesz mi nie wyszlo i robie za 6000 brutto na fabryce, ty maly gowniaku tez tak skonczysz !!!!!!
@Oskaros Nie udało mi sie życie zmarnowałem... uciekłem od pierwszej jedynej miłości, potem ożeniłem się bez miłości. Jedyna istota którą kocham - mój syn - wychowywał się w piekle mojego małżeństwa, tak jak ja wyrastałem w piekle małżeństwa moich rodziców a myśl, ze mój Sylwuniu będzie tak samo nieszczęśliwy jak ja łamie mi serce. Praca która była moim powołaniem okazała się udręką za grosze. Zabija mnie samotność którą sam sobie zgotowałem. Nikt
@Bubsy3D: a co do reszty to Friz uczy rowniez tego ze z małej kawalerki w Krakowie i Opla jestes w stanie zostac multimilionerem mieszkac w willi za pare baniek i miec to czego inni moga tylko chciec, bez ,,dobrego startu” wystarczy #!$%@?. Kazda strona ma dwa medale :)
@Bubsy3D: ja bez ogladania ytberow za mlodu dostalem depresji jak sie okazalo ze musze do pracy lazic dzien w dzien xD teraz to minelo tylko ze wzgledu na to, ze w koncu mam zdalnabi przyjemna prace. Ale jakbym codziennie wstal, jechac i tyral w korpo albo gdzie indziej i wracal poznym po poludniem do domu tylko zjesc i spac to tez bym mial depresje ze zycia nie mam xD