Wpis z mikrobloga

@airflame: dokladnie mam ta sama rozkminke, juz nawet pady od ps4 ogladam... boxa mam podpietego kablem i jest 400mb/s neta wiec nie powinno byc problemu tylko chodzi o to czy mibox to dzwiga... niby to wszystko w chmurze ale sprzet troche leciwy juz - porwnujac do nowej bravi to roznica jest kolosalna w dzialaniu apek na niekorzysc boxa
@airflame: da sie, poszukaj w necie jak rozszerzyc pamiec. kiedys to robilem ale to bylo dawno temu.

ps wlasnie zainstalowalem na miboxie stadia + na telefonie i da sie uzywac telefonu jako pada teraz (kilka miesiecy temu sie nie dalo jak chcialem zagrac i zobaczyc czy to dziala) wiec zaraz test i jak bedzie git to kupuje pada :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sony_Toprano: Ja ogrywałem wiedzmina na geforce now. Mibox + pad od Xbox + WiFi. Było ok. Jedyne czego można się czepić to widoczna kompresja w streamowanym obrazie. Trochę czasu jednak minęło i może na kablu ten problem nie występuje. Skończyło się tak, że usunęli z platformy Wieśka - wkurzyłem się i zrezygnowałem, a potem kupiłem Xbox. Generalnie mogę polecić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sony_Toprano: ja kupiłem jakiś tani pad z ali i pykam sobie na mibixie w Destiny 2 przez stadia. Nie jest zle, tylko ta kompresja obrazu czasem jest widoczna. Ale podczas gry i tak nie zwracam na to uwagi.
@ogladacz: i taki tani pad dziala bez problemu z miboxem? jakas apka do tego czy cos? bo gdzies czytalem, ze pad musi byc od xboxa tudziez ps4 i to ten nowy bo stary nie dziala... a padow nawet w marketach po pare dyszek jest od groma do androida