Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Dobra ograłem szybko prolog i lecę robić z dzieckiem zdalne, ale dzięki zamkniętemu przedszkolu mam jeszcze półtora tygodnia na granie w Forze, także XD

Na Windowsie gra #!$%@? - prawdopodobnie przez zmianę regionu, wystarczy wyłączyć internet.
Wydajność - ustawiłem wszystko Ultra/Ekstremalne, rozdzielczość 2560x1440 i mam najczęściej 48fps, z dropami do 39 np. w dżungli. Użycie GPU 96%. To wszystko na stareńkim GTX 1080 oraz Ryzenie 5 1600. Kocham Cię Mikrosoftu za optymalizację.

+ gra #!$%@? bardzo wcześnie, póki nie wyłączę programu Prismatik, który służy mi do dynamicznego podświetlenia za monitorem (taki ambilight na Arduino), bardzo mnie to martwi, bo mogą tego już nie naprawić i nie zagram nigdy w FH5 z podświetleniem... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jakby ktoś chciał mnie dodać to jestem oczywiście radziuxd na xboxie.

#forzahorizon5 #pcmasterrace
radziuxd - Dobra ograłem szybko prolog i lecę robić z dzieckiem zdalne, ale dzięki za...

źródło: comment_1636029404SyQkyAwwvQp8TZGKffwUhe.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
jestem mega ciekawy jak będzie śmigała na rtx 3070


@Tomahawkkk: na 3080 stabilne >100 fps na 2k i extreme z raytracingiem. Nie #!$%@? póki co ale miałem 30 minut w przerwie na lunch więc zrobiłem prolog i pierwszy event. U ciebie spodziewałbym się >80 fps na luzie.
  • Odpowiedz