Wpis z mikrobloga

Przypominam wszystkim, że celem lewicy jest wprowadzenie aborcji na żądanie do 9 miesiąca ciąży i następnie eutanazji dzieci do 1/2 roku życia.

Niech was nie zmylą piękne słowa o ochronie życia. Etyka utylitarystyczna jest w tym przypadku ścisła i parafrazując nieodżałowanego tow. automasakratora i idąc za przykładem Singera, skoro jeśli zwierzęciu nie przeszkadza to dlaczego banować zoofilię.

To skoro płodowi czy też dziecku(?) (może inna nazwa w nowomowie lewicy, na przykład jednostka nieświadoma) do pierwszego roku życia nie sprawi to bólu, to dlaczego ma być tak jak zamordystyczna #neuropa proponuje do 12 tygodnia a potem, wzorem Leszczy "kombinuj dziewczyno"?

Niech mi któryś liberał z #neuropy wyjaśni dlaczego, skoro przed aborcją w 9tym miesiącu ciąży skoro "płodowi" poda się śodek znieczulający to nie można go wyssać tak, żeby nie poczuł bólu? Dlaczego się ograniczacie do 12tego miesiąca ciąży zamordyści?

Nie bądźcie naiwni, celem lewicy jest opiłowanie konserwatystów #4konserwy i #konfederacja tak, żeby był jak najmniejszy opór społeczny, małymi kroczkami, najpierw 12 tydzień, potem 24 porem 36 a potem 12 miesięcy po porodzie. To jest marszruta tych ludzi.


EDIT: głupie komentarze kasuję, ogólnie jeśli nie masz czegoś na temat do powiedzenia, to nie pisz
qluch - Przypominam wszystkim, że celem lewicy jest wprowadzenie aborcji na żądanie d...

źródło: comment_1636052399MUKoKeYo4MKQsrOCtAxQ2P.jpg

Pobierz
  • 67
@qluch: Lewica jeszcze nie odsłoniła swoich prawdziwych żądań. Nie zapominaj o eutanazji starszych na wzór Szwajcarii po 65 roku życia i obowiązkowym finansowaniu z podatków aborcji - skoro chcą tego to może na sobie zrobią to ? Może na sobie przeprowadzą aborcję i eutanazję ? Niech się przyłożą do realizacji swoich poglądów. Niech nie wymagają od innych, tylko niech od siebie zaczną realizować aborcję i eutanazję. Lepiej byłoby dla nich i
@qluch: Niestety to prawda. Polskie społeczeństwo jest atakowane i polaryzowane z dwóch stron. Przez sektę chrześcijańską jeszcze groźniejszą od kościoła katolickiego oraz przez nawiedzoną lewicę otwarcie wrogą państwowości i kulturze.
kurde jakos w lewackich krajach takich jak szwecja nadal nie ma aborcji do 2 roku zycia, dziwne


@zapomnialemhaslo: nie aborcji, tylko eutanazji. Jeśli nie rozumiesz dlaczego nie ma, to polecam wizytę u specjalisty. Weź przeczytaj co napisałem. Lewica nie wprowadzi natychmiast takiego rozwiązania, bo jeszcze komuś do głowy by przyszło, żeby strajkować i się opierać, o nie. To jest proces, dokładnie tak samo jak z gotowaniem raka.

Niestety to prawda. Polskie
Nie bądźcie naiwni, celem lewicy jest opiłowanie konserwatystów #4konserwy i #konfederacja tak, żeby był jak najmniejszy opór społeczny, małymi kroczkami, najpierw 12 tydzień, potem 24 porem 36 a potem 12 miesięcy po porodzie.


@qluch: póki co to takie rzeczy - tylko że w drugą stronę - robi prawica. Najpierw wady letalne, potem wady embrionalne i ciąże z gwałtu, a na koniec całkowity zakaz.

I jeśli tego nie zauwazyłeś jeszcze to aborcjoniści
Mnie to akurat nie boli. Co do aborcji mam już bardziej liberalne poglądy, niż 99% społeczeństwa.


@waro: dokładnie o tym pisałem. Stopniowo, najpierw 12, potem 24 i 36 tydzień. Dlatego należy naświetlać kłamstwo i piękne słówka a zabijanie nazywać zabijaniem. Ironiczne, że mordercy popierający aborcję, nie mają wstydu oczerniać innych, sami wypierając swoją winę.

po pierwsze: zrodlo


@zapomnialemhaslo: proszę: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7711342/

polecam rozdział: Do Actual but Mindless Humans Deserve our Moral