Wpis z mikrobloga

Gdzie trzymacie perfumy?

Naczytalem sie w #!$%@?, ze nie moga stac w swietle czy to sztucznym czy slonecznym i zastanawiam sie czy wszystkiego do szafki nie wpakowac xD Na chwile obecna sa na widoku na regale na koncu pokoju bo ladnie to wyglada.

#perfumy
  • 14
@Mafieusz: Ja trzymam w szafce, ale będę zmieniał meble i zastanawiam się czy nie przenieść na jakiś regał. Oczywiście w miejscu, gdzie nie będzie na nie bezpośrednio świeciło słońce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mafieusz: Oj światło ma duży wpływ, kiedyś jak poszedłem w sephorze to chyba 5 flakonów miało pozmieniamy kolor, ideal l homme był fioletowy xD, stronger with you, był różowy, oni podświetlają te flakony 24/7.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mafieusz: bezpośrednie światło słoneczne to wiadomo ze złe bo temperatura, ale zupełnie nie rozumiem czemu normalne światło dzienne miałoby im szkodzić ¯\_(ツ)_/¯ w każdym razie na razie stoją na półce, ale docelowo będą za szkłem (z powodu dość pragmatycznego, mianowicie strasznie się kurzą stojąc luzem xD)
@Mafieusz: ja mam na perfumy dedykowaną szafkę w łazience

Na chwile obecna sa na widoku na regale na koncu pokoju bo ladnie to wyglada

Może i ładnie wygląda, ale jeżeli nie zużywasz flakonów często, to może zastanów się czy nie trzymać ich w ciemnym miejscu.

Ja mam jeszcze małą radę, jakkolwiek głupią, ale przydatną, jeśli ktoś jest taką samą niezdarą jak ja. Otóż perfumy dobrze jest przechowywać na możliwie najniższej półce/szafce,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quimeen: myślę ze tym powodem jest fakt narażenia piwa na bezpośrednie działanie promieni UV w trakcie jego podróży przez łańcuch dostaw, np jak sobie stoją skrzynki na dworze pod hurtownią