Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że wykopki to by najlepiej otworzyli ogień do tych imigrantów na naszej wschodniej granicy, wiem, że generalnie według wykopków to nie nasz problem, że to Łukaszenka stworzył problem i niech sobie teraz z nim radzi ale do #!$%@? nędzy jak widzę właśnie w telewizorze rodzinę z dwójką dzieciaków w wieku siedem i trzy lata, którzy koczują w lesie gdzieś przy granicy w #!$%@? #!$%@? Listopadzie, których to zgodnie z nowym pisowskim prawem Straż Graniczna odstawiała spowrotem do lasu już dwukrotnie po nielegalnym przekroczeniu granicy to mnie #!$%@? jego mać krew zalewa!

Odstawiajcie sobie tych zdrowych rosłych "inżynierów" ile #!$%@? jego mać chcecie, ale rodziny z małymi dziećmi ??? Naprawdę nie możecie im pomóc?! Jak bardzo ucierpicie na tym jak ich wezmiecie z tego lasu i zakwaterujecie w jakimś ośrodku przynajmniej?

#!$%@?ło już ten kraj do reszty!!!
#rant #imigranci #granica ##!$%@?
  • 28
@dwie_szopy_jackson: @graf_zero:
- Są odstawiani na Białoruś, bo tam wjechali i przebywają legalnie.
- Nikt ich tam nie bije. To narracja dla "ludzi dobrej woli" w Polsce, by ze wzruszenia wywierali wpływ na rząd i funkcjonariuszy.
- Na świecie są setki milionów takich rodzin, czy mamy zapewnić opiekę każdemu, kto pojawi się przy naszej granicy?
- Od sierpnia ciągle ten sam przekaz o umierających dzieciach na granicy, jak na razie
No uzywanie zywych tarcz, patenst stary jak swiat, celowo sa puszczane dzieci. Lukaszenka ma #!$%@?, jak aresztowali matki i ojcow, to mial #!$%@? co sie z dziecmi stanie
@dwie_szopy_jackson: Aha czyli twoim zdaniem no problemo! bierzemy wszystkich! cala kenie! co tam kenie Bangladesz i Kongo tez! wszyscy sie zmieszcza! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To wcale a wcale nie jest tak, ze te bidulki z dziecmi nie moga isc do najblizszej wsi/miasta (skad nomen omen przyszli xD) i sie ogrzac... To jest jak w je*anym Jerychu, jak sie obrócisz to cie Backa zamieni w slup soli,
Są odstawiani na Białoruś, bo tam wjechali i przebywają legalnie.


@nopayn:

No i kłamstwo w pierwszym zdaniu

- Białoruś zarwala umowe o readmisji
- nielegalni migranci NIE SA transportowani na przejście graniczne i tak przekazywania stronie Białoruskiej. A tysiąc razy czytałem na wykopie że do przekraczania granicy służą przejścia graniczne.

No więc JAK są na tą Białorus odstawiani?

Prosze wytłumacz jak wygląda procedura "odstawiania" a następnie znajdź przepis polskiego, albo międzynarodowego
Prosze wytłumacz jak wygląda procedura "odstawiania" a następnie znajdź przepis polskiego, albo międzynarodowego prawa na podstawie której odbywa się ta procedura..


@graf_zero: jest rozporządzenie z sierpnia i nowelizacja do ustawy o cudzoziemcach,
a jak to się robi?
pewnie najczęściej każe im się wracać tą wyrwą w zasiekach, którą sobie wycieli.
@graf_zero: Nie widzisz problemu w tym, że tną drut kolczasty i przewracają płot który miał chronić zwierzęta przed poranieniem. Tak się tu dostają, w sposób bandycki i nielegalny.