Wpis z mikrobloga

Hey, chciałem zacząć marnować pieniądze na TCG, a że siostrzeniec ma kilka boosterow otwarcych to tak żeby móc razem pograć i byśmy mogli sobie razem raz na jakiś czas coś dokupić i edytować decki, zamieniać się itd. Przy okazji młody sobie angielski podszkoli.

Tutaj pytanie - co byście wybrali?
-Fusion Strike Elite Trainer Box - kusi mnie zestawem energii, bo dzieciakowi trochę brakuje, fajne kości, ładne pudełko i fajne karty w dodatku
-któryś z V Battle Decków + na dobierkę boostery
-Battle Academy + parę boosterów (duplikaty trenerów tu trochę psują, ale za to gotowy Psychic deck, a w tym kierunku wstępnie chciałem iść)
-kupić pojedyncze karty z olx/allegro (z tego co wiem najbardziej opłacalna opcja, ale za to tracimy frajdy z otwierania, ryzykujemy podróbki i jakoś już nie ta sama)

A może jakieś inne pomysły?
#pokemon #pokemontcg #planszowki
  • 9
@Paranoija z tego co mi wiadomo to do grania na początek polecają właśnie Battle Academy.

Trainer boxy mają wszystko co jest potrzebne do gry, ale z jednego nie zrobisz decka. Musiałbyś faktycznie dokupić coś na allegro, czy OLX.
@Paranoija: najlepiej battle academy jak wyżej mirki wspominali + np ETB dla energii, koszulek i reszty (jak chcesz zaoszczędzić to z poprzednich setów, a jak ma ładnie się świecić to Shinning Fates).
Polecam też w grę online zobaczyć, tam można otwierać boostery za te kody, więc dodatkowa zabawa.
@Paranoija: dobry zakup myślę, ale mają być opóźnienia jak zwykle... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Z tego co się orientuje to ten najnowszy set ma już mieć kody do tej nowej gry, więc pewnie niedługo.
@Paranoija: sam kupiłem battle academy ale nastaw się że decki mocno skrojone - zero efektów specjalnych, zero ciekawszych taktyk bo trainery dosyć standardowe, zero ability (chyba tylko Charizard ma) zero stadionów

Ale plansza spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem celebrations etb dla m.in znaczników i teraz na początku miesiąca zamówiłem sobie fusion strike etb dla znaczników dla drugiego gracza. Potem zapewne trzeba będzie zainwestować w trainer toolkit