Wpis z mikrobloga

@mako37: Co się dziwić jak zazwyczaj sprzedaję się przy sprzątaniu piwnicy czy z racji wymiany felg na niepoobijane.
Sam przy sprzątaniu piwnicy u teściów sprzedałem tego typu graty gdzie kupiec opon przyjechał rozklekotanym mercem na prawie łysych oponach więc w jego przypadku wymiana nawet na 10 letnie opony z 8 mm bieżnika to wielki skok jakościowy.
@mako37: allegro, w filtrach rok produkcji wpisujesz np od 2019. Nie ma problemu ze znalezieniem dobrych opon. Masa aukcji to starocie albo ukyrwanie wieku/nie podawanie go i zdjecia tak aby nie było widać xd Szkoda czasu na takie ogłoszenia, jak podasz filtr wieku to już odpada Ci to całe gówno.
ja mam proste, nie spawane, nie poobijane od kraweznikow alusy i opony 16" na nich 3 letnie, bieżnik koło 6-7 mm i nikt nie chce nawet za 400zl kupić... -.-


@kavior: opony sprzedaje się osobno ;) pojedź do wulkanizacji niech Ci je zrzucą, zapłacisz bodaj 5zł od sztuki.. 20-30zł się płaci za zrzucenie 4 gum z felg. i wystawiasz opony osobno, felgi osobno, albo felgi na złom jak alu. płacą 6-7zł
@r5678: tak zrobilem z drugim kompletem, co mi zostal po aucie. sprzedalem auto jako uszkodzone, byl problem z silnikiem, kupujacy wzial samochod bez zadnego z 2 kompletów kol, ktore mialem. zimowki byly roczne i alu oryginalne bbs volvo - opyliłem je osobno (opony 500, alu 200 bo jedna lekko biła). a tutaj moim zdaniem fajny komplet na lato z jeszcze w miare dobrymi oponami (spokojnie to 2 sezony pojezdzi), a potrafily
@kavior: tylko że sprzedając na felgach mocno ograniczasz sobie potencjalnych kupujących bo musi im pasować do auta otwór centrujący oraz rozstaw i ilość śrub.
na olx nie patrz w ogóle. tam jeden identyczny komplet felg możesz znaleźć za 600 jak i za 200zł i oba wiszą miesiącami. Osobiście jeżeli chodzi o felgi opony to tylko allegro u mnie się sprawdza.. przez całe życie na olx nigdy nic mi sie nie udało
@r5678: a ja wszystko na olx wlasnie, i te #!$%@? co mi pozostawały po aucie, no jak i tamten komplet co poszedl. ale dzieki za rade, moze i wystawie na allegro lokalnie - a najwyzej na kolejny rok sciagne i sprzedam osobno. pozdrawiam