Wpis z mikrobloga

@sebaok88: jesteś może z naszych okolic?? Dawno nie byłem na mru,obszedłem je całe wiele razy, i mam ochotę znowu się wybrać,jestem ciekaw czy na południu można gdzieś wejść,kiedyś wchodziłem przez 766 albo 783,lpołaził bym po pętli boryszyńskiej ale od 736 czy odwodnienia to kawał drogi,do tego nie wiem czy nie naprawili kraty w połowie gł.drogi ruchu na dworcu Heinrich,kiedyś była powalona,odezwij się pozdrawiam
  • 4
No prawie okolice, mam 45min. Czasami na spontanie jadę, bez większego planowania.
Byłem latem przez 724 to była wycięta część kraty ale to już pewnie nieaktualne.
Ostatnio wchodziłem i wychodzielm przez komin ale to masakra, nie polecam. Może jakby mieć sprzęt do asekuracji to wtedy spokojnie.
Wchodzą jeszcze przez jakaś mała szparę nie wiem gdzie bo tak ciasno że ja się nie przecisnę
@sebaok88: dzięki za odpowiedź,kolega był niedawno to potwierdza to co napisałeś że odwodnienie,i 736 da się wejść, komin to dla alpinistów;) jutro popytam u znajomych z Międzyrzecza może coś się dowiem to dam znać,tak jak pisałem dawno nie byłem na południu i chętnie obszedł bym pętlę boryszyńską,z odwodnienia to z 4 godz w jedną stronę i to szybkim marszem a z 736 jeszcze dalej, kiedyś robiliśmy trasy od pętli boryszyńskiej aż
@sebaok88: właśnie wruciłem z wyprawy,736 nadal otwarty,sporo zwiedzających,to chyba jedyne wejście z odwodnieniem do podziemi.Mam pytanko czy chodziłeś może w kierunku południowym? Za tydzień chcemy ruszyć na pętlę boryszyńską i jestem ciekaw czy krata na dworcu Heinrich nadal leży i czy jest otwarta krata przed pętlą boryszyńską,pozdrawiam