Wpis z mikrobloga

Hej, ostatnio łapię się na tym że ciągle na yt oglądam te same filmy, tych samych twórców.
Żeby to zmienić, postanowiłem poszerzyć swoją bazę kont, które śledzę.
Macie może jakieś godne polecenia kanały o historii, nauce, polityce i w zasadzie o wszystkim innym.
Propozycję mogą być polskie i angielskojęzyczne.

#internet #youtube #polskiyoutube #zainteresowania
  • 9
@Kondziu5: Historia bez cenzury, Kanał Sportowy, Na Gałęzi, Sfilmowani, TVGry, Robert Makłowicz, Lekko Stronniczy, Nauka. To Lubię, Radosław Gajda & Natalia Szcześniak, Kurzgesagt ,Baumgartner Restoration, Cinema Therapy, Wisecrack
+ troche politycznych ale ich nie będę podawać by nie narazić się na ataki fanatyków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kitq: ogarnij kanały Leszka Sykulskiego i Krzysztofa Wojczala. Nie każdemu pasuje temat geopolityki, ale tych dwóch panów naprawdę warto śledzić. Z nich obu moim zdaniem Sykulski robi przystępniejsze filmy, w sam raz, aby wejść w tematykę.
@kitq: To ja polecę tylko jeden... Michał Pisarski Tech - nie żebym tam lubił kanały tech-recenezentów (blee), ale ten koleś ma poczucie humoru które do mnie trafia w 100%. No i jak lubisz gierki to tam sporo o tym, więc filmy o telefonach można spokojnie zignorować.