Wpis z mikrobloga

  • 236
@Heexi Ale jakby Ci ludzie nie zachowywali się jak agresywne zwierzęta które niszczą ogrodzenia na granicy, mieli IQ wyższe niż numer ich własnego buta i ogarnęli, że Białoruś się nimi posługuje jak bydłem tylko normalnie i na własną rękę z paszportami udali się do przejścia granicznego to nikt by im trudności z uzyskaniem azylu nie robił.

Większości z tych ludzi możnaby było pomóc.

A tekstu o Hitlerze to myślę że nie warto
Być może jest tak, że wygodnie mi pisać o racjonalnym myśleniu z ciepłego i wygodnego łóżka, ale no #!$%@?. Przecież oni się między sobą komunikują od dłuższego czasu i wiedzą jak się kończy #!$%@? przed strażą graniczną po lasach. Do przejścia granicznego nie ma aż tak tak daleko.
@duluke: nie dostali by azylu bo nie są z kraju w którym jest wojna ani nie są przesladowana mniejszością. Może doinformuj się zanim zaczniesz się wypowiadać na temat którego nie znasz
@Paula_pi: Niezły fikoł.
Nie, oni jedynie zauważają, że narracja mediów "kobiety i dzieci" nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
Narracja, która ma zmiękczyć serca. Bo kobiety, które są słabsze fizycznie. Bo dzieci, które cierpią za błędy rodziców.

Trzeba mieć dodatkowy chromosom, żeby w czasie oblężenia granic wysnuć tezę o równości/nierówności płci.
Gratuluje. Dyplom możesz odebrać w siedzibie Wykop.pl
@duluke: zdajesz sobie sprawę, że Łukaszenka obiecał im dostęp do normalnego przejścia granicznego, po czym w ostatniej chwili żołnierze im zagrodzili drogę i zepchnęli do lasu? Naprawdę myślisz, że oni wszyscy sami z siebie wybrali las zamiast przejścia granicznego? Beka z ciebie
@Kwasna_Ostryga: hehe jak chcesz autostradę to sobie weź łopatę i sobie wykop hehe, nie po to się płaci podatki żeby wszystko samemu robić, potomkowie szmalcowników się cieszą z tego cyrku na granicy
@kubelek_klasik jak podasz źródło to przyznam się do błędu i cofnę swoje słowa.

I żeby nie było - nie twierdzę jak dużo ludzi że HEHE NIECH MARZNĄ DOBRZE IM TAK tylko mieli świadomość jak wygląda sytuacja bo sami sobie stworzyli kanały komunikacji (kilka kanałów na telegramie np)

Serio, szkoda mi tych ludzi ale wiedzieli na co się piszą. A wiele z tych osób mogło składać takie wnioski we własnych ambasadach (mówię oczywiście