Wpis z mikrobloga

Mirki, planuje kupić opony wielosezonowe co sądzicie o Dębica navigator 3? Warto? Czy lepiej dołożyć do czegoś lepszego

Jazda głównie w mieście samochód Punto Evo rozmiar R15 185 65
#opony #samochody
  • 12
@nifros widzę że na Oponeo wspomniane prelzez ciebie Navigatory stoją po 212 zł, wyglądają nawet fajnie ale nie wierzę że Goodyear(właściciel marki Dębica) zrobil dobrego budżeta, oni zawsze tak dobiorą mieszanki żeby Dębica nie podskoczyła Fuldzie a ona Dumlopowi i Goodyarowi. Dołóż 100-150 do kompletu i kup np. Qudraxera od Kleberga albo Nokiana Seasonproof.
@nifros kleber Quadraxer 2 to wydatek o 10 zł więcej na oponie a jakość średniak od Michelina(właściciel fabryki Kleber) bije Dębice na głowę.

Nokian kosztuje około 40 zł na sztuce więcej, to jest niezależny fiński producent, bardzo dobra jakość ogumienia.
@nifros mój szef miał Vredesteiny w RangeRover Sport, co to za badziewiata firma jest to szkoda gadać, opony kosztowały 700zl za sztukę a popękały jak chiński wąż ogrodowy. Osobiście unikam tego producenta. Jak coś bierzesz z opon i chcesz "tanio i dobrze" to celuj w średnią półkę jakościową, budżety typu Kormoran(Michelin), Dębic(Goodyear), Barum(Continental) to produkty relatywnie o bardzo słabych parametrach trakcyjnych, niestety ale drabinka jakości w korporacji technologicznej jest ściśle uzależniona od
@brylek: przekładałam chyba z jakiś letnich hankooków (albo jakoś tak) i jak dla mnie może minimalnie głośniej, ale to w pierwszy dzień po przełożeniu jak masz wyczulony słuch xD

u mnie to clio 3, wiec żadne super wyciszenie, a radia słucham na tej samej głosności co słuchałam wcześniej więc ja bym dała, że praktycznie to to samo.