Wpis z mikrobloga

@Rycyna: skoro doczytałeś co mam ,,nabazgrane'' w fotce to rozumiesz że powiem tobie dziękuję bo serio unikam toksycznych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)nie po drodze mi z twoją ,,mentalnością''naszpikowaną jadem do każdego i wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°),miłego wieczoru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amikamamy: byłem na tym weselu, bo to siostra cioteczna mojego kumpla. Byli razem, ale ona go kompletnie olewała, dziwne to było bo chodziła non stop że swoimi siostrami a gość siedzial większość czasu sam. Ponoć miała być z Miłoszem, ale czemu nie była to już nie wiem. W każdym bądź razie byłem pewny że Chomik wybierze dzisiaj ją bo skoro byli razem na weselu to by znaczyło że mieli dobre relacje,
@texasranger92: serio?do rzeczywiście dziwne , jeśli to prawda to jak on się tam w ogóle znalazł? mieszka gdzieś tam w pobliżu? bo on jakąs gospodarkę też ma czy jego rodzice jak opowiadał, a wesele to było siostry Wiki? czy jak?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amikamamy: mojego znajomego, a Wiktoria to jego siostra cioteczna, wtedy nie wiedziałem. że to ona bo to bylo w lipcu, a jest na tyle charakterytyczna i rzuca sie w oczy ze ciezko nie zapamamietać. Tak teraz rozmkniniam że możliwe że Chomik dostał od produkcji polecenie żeby ja wywalić bo i tak odrazu wróci, to by tłumaczyło dlaczego mówił jej jedno a zrobił drugie i decyzje podjął na rajskim. Dymy zapewnione dla