Wpis z mikrobloga

@kindu: To ty się kłócisz z rzeczywistością pokaż mi czarnoskórego który ma odmawiane Polskości i wiązania się z białymi kobietami ?
Szli czarnoskórzy razem z "prawakami" i cieszyli się że są Polakami.

Kolego trochę mniej wykopu trochę więcej wyjdź do ludzi bo zaczynasz powtarzać marną propagandę skrajnej lewicy.
@kindu: "setki prawaków" to badzię jakiś bardzo mały promil społeczeństwa myślący w ten sposób i to jak widać na samym myśleniu i hasłach się kończy bo jak widać czarnoskórzy sobie dobrze żyją w "prawackim" społeczeństwie.
@kindu: nie, przecież od razu widać, że takie macie. Piszę 'wy' o Tobie i Twoich koleżkach, którzy się udzialają pod tym wpisem - to tak dla jasności, bo widzę znów się #!$%@? tam gdzie nie trzeba (no ale to standard u was).
@L3gion: widzisz, ja się nie wstydzę własnego zdania jak niektórzy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie wiem gdzie widzisz wojenki, ja się śmieje tylko z tych ułomków którzy na siłę się próbują #!$%@?ć do tego, że na marszu było spokojnie. Ale ich musi od wczoraj ciśnienie #!$%@?ć - co widać po takich wysrywach jak ten post. I tak uprzedzając kolejny twoj mądry post - tak z prawaków