Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unitrax: bo to się trzeba delektować wrażeniami audio-wizualnymi, a nie co 10 sekund scena walki jak w Marcelu, Diuna super film
  • Odpowiedz
  • 0
@greedy_critic nie jestem koneserem. Niektóre filmy marvela mi się bardzo podobały. Diuna też mi się podobała. Ja po prostu pamiętam kino sprzed MCU czego nie można powiedzieć o dużej części użytkowników wykopu.
  • Odpowiedz
@unitrax: Nie oglądałem Diuny, ale podobne wrażenie miałem na Dunkierce. Straszliwe gówno z pięknymi scenami i brakiem fabuły.
  • Odpowiedz
@Magadanka: wydaje mi się, ze dla fanów ten film jest piękny i taki, że czuc niedosyt. Ja bym chciał 40h serialu w takim dokładnie tonie i jakości. Sama przyjemność to oglądanie jak się zna backstory i logikę. Herbert jest bogiem w budowaniu spójnego świata, żadno SF nie ma podjazdu.

Ale mógł być nudnawy dla osób, które tego świata nie znają.
  • Odpowiedz
@unitrax: zgadzam się, odkąd akcja zaczęła się dziać na pustynnej planecie, to właściwie nic się nie działo xD mogli go na 2 części podzielić i byłoby spoko.
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: w najgorszy możliwy sposób, czyli tak, że wybitnie widać, że to jest spowodowane politpoprawnością i "woke culture" i nie ma żadnych innych powodów na zmianę w stosunku do książki w filmie, który poza tym trzyma się sztywno oryginału.
  • Odpowiedz
@unitrax: tez uważam że Diuna jest przeciągnięta w pełnym tego słowa znaczeniu. Powolna fabuła i mniej akcji niż w przytaczanym tutaj Marvelu to inna sprawa, w filmie było sporo niepotrzebnych rzeczy. Dla przykładu, z brzegu, ostatnia scena po walce: Paul w chwale idzie w zwolnionym tempie, pokazują na co najmniej 3 sekundy wyraz twarzy każdego z obecnych (było ich tam sporo), każdy ma te sama minę, a między tym kilka rzutów
  • Odpowiedz