Wpis z mikrobloga

Potrzebuję dwóch operatorów prepaid do lokalizatorów GPS/GSM, jednego na sieci Plusa, drugiego na Orange/T-Mobile.
Podstawowe wymaganie jest takie, że ustawiam sobie doładowanie cykliczne (np raz na rok) w banku i nie martwię się aktywacją pakietów w inny sposób.

Co aktualnie wyjdzie najtaniej?
Może jakiś operator z lejkiem i rokiem ważności konta?

#gsm #orange #plus #play #tmobile #lte #telefony
  • 9
@Djelon to kup numer np w plusie, zarejestruj go i przenieś do Orange, za darmo masz włączony rok ważności konta i 2GB netu ważne cały rok :) doładuj jeszcze np za 10PLN i dostaniesz kolejne GB a ich ważność zsumuje się z tymi podstawowymi i bajlando :)
@Djelon: Jeśli na kartę, to polecam ten starter: 30 GB na start - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
30 GB ważny 15 dni,
30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w [regulaminie]( https://www.plus.pl/documents/16/18063833/Regulamin_Promocji_Startery_w_Taryfie_Plus_Elastyczna_na_Karte.pdf).

Przy okazji tego zasilenia konta za 30 zł wpadnie Ci jeszcze 15 GB (i darmowe social media)
Wyższe zasilenie da więcej
Więcej czasu na internet za 29 zł. Będziesz miał 15 GB na rok.


@OrangeEkspert: @prezes_internetu: kupiłem starter za 5zł, miał 6GB, doładowałem 5 razy za 5zł (2,5GB+5GB za doładowanie internetowe + 5GB za blik bez kodu = 12,5GB/5zł), w sumie mam 68,5GB i 30zł, kupuję przedłużenie neta za 29zł i mam 68,5GB za 30zł na rok xD

Dzięki!
Więcej czasu na internet za 29 zł.


@OrangeEkspert: Przejrzałem regulaminy i nie widzę powodów aby "Więcej czasu na internet" nie połączyło się z "Internet za darmo w Orange na kartę -> 100 GB otrzymasz automatycznie po pierwszym zalogowaniu w aplikacji Mój Orange". Dobrze rozumuję i po zalogowaniu się do Mój Orange oraz aktywowaniu "WIęcej czasu na internet" za 29 złotych ten bonusow 100GB będzie ważny rok?