Wpis z mikrobloga

@bialy124: Mam 18i w rocznym X1 - potrafi normalnie napędzić taką budę to ze zwykłym kompaktem da radę spokojnie. W tym budżecie nie widziałem A180 - one są droższe imo. 118i w m sporcie z virtualem wyrwałem za 120k brutto. Nie do zrobienia przy mercedesie moim zdaniem. Tylko trzeba dobrze poszukać, bo z marszu to by pewnie wyszło 140 tys.
@nie_programista_20k: Ja bym bral w leasing z opcja zwrotu na koniec. Taka wersja za okolo 140 tys, wychodzi przy 5% wkladzie wlasnym ~1500netto. A180 z podobnym wyposazeniem wychodzi jakies 150tys, ale rata rowniez przy 5% wkladzie to tez 1500netto
Ja bym bral w leasing z opcja zwrotu na koniec


@bialy124: Dlaczego tak chcesz? Mniejsze środki do wydania? Miałem tak 2 seaty w czymś takim i szczerze mowiac zadnego nie oddalem i zalowalem tylko bo oprocentowanie bylo wyzsze. Przy #!$%@? inflacji jak wezmiesz normalnie leasing i sprzedaż go na koniec jako twój to moze wyjsć, że za darmo w ogóle jeździłeś. Mi tak z jednym seatem wyszło lol
@bialy124: Ja akurat biore od nich https://k-moto.otomoto.pl ale widze ze tej oferty mojej juz nie maja bo chyba wyprzedali wszystkie sztuki. Takie firmy to brokerzy, ale maja dobre ceny. Minus taki ze musisz przy okazji wziac leasing i ubezpieczenie od nich - nie jest drozsze niz gdzie indziej no ale wyboru nie masz.

A do tych co wcześniej wkleilem też dzwoniłem wszystko wydawalo sie ok tylko mieli dłuższy termin odbioru.

No
@nie_programista_20k: A powiedz mi jeszcze, jak to jest z gwarancja przy kupnie od brokera? Zaczyna sie liczyc 2 letnia gwarancja bmw od momentu zarejestrowania auta, podpisania umowy z nimi? Czy moze ona juz leci, skoro nie kupuje bezposrednio od bmw?
@bialy124: @nie_programista_20k: Udało Wam się już odebrać auta? Jakieś pierwsze wrażenia? Przymierzam się właśnie do wzięcia F40 118i w leasing i znalazłem ten wątek. Póki co próbuję znaleźć salon, w którym mógłbym się nim przejechać, ale tego konkretnego modelu nie mogę nigdzie trafić.

Dostałem na razie ofertę od Car Lease Polska za ok. 120k brutto z całkiem niezłym konfigiem, odbiór luty 2022. Z tego co czytałem na forach to u
@Ludzik_Lego: Rozwazalem od carlease ten konfig za 119700, ale ostatecznie zamowilem 120i z rabatem ~12%, odbior za pol roku. W carlease trzeba pamietac ze obowiazkowe ubezpieczenie oc/ac jest za okolo 5% wartosci samochodu, a zamawiajac u dealera okolo 3%.