Wpis z mikrobloga

srajfon normalnej wielkości czy mini?


@Trebeliant: taki jaki chcesz, skąd nam wiedzieć miras. Mi pasuje mini, bo nie używam aż tyle telefonu, bateria mi starcza na cały dzień i mieści się w ręce bez akrobatyki, ale dla innych bateria do niczego i ekran za mały

jaką bransolete

bierz opaskę sportową, nie polecam tych gumowych pasków sportowych, latem to masakra jak się pod tym skóra poci.
@Nie_znany: uff, jeden problem z głowy. opaska sportowa raczej będzie sam raz. wiadomo że nie będzie uciskać i nie zgnije od wody. musze jeszcze pojechać do jakiegoś mediamarktu żeby na oczy zobaczyć i poczuć jak mi będzie leżeć w dłoni ten mini, bo faktycznie duże komórki wymagają łap Rachmaninowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trebeliant: ja wolę plecionkę ale to dlatego że te wszystkie silikony itp mi się przyklejają do skóry, i drażnią po dłuższym czasie. Ja mam głupią podróbę za 2 dolary z aliexpress i jestem bardzo zadowolony, ściąganie i zakładanie bez żadnego zapinania w zegarku który jednak trzeba co ~2 dni ładować jest wygodne
@Trebeliant: mam 13 Pro i AW7 z 2 opaskami Apple - leather link i sportową silikonową. Na poważnie rozważyłbym 13 mini gdyby nie ekran 120Hz w Pro. Mini jest super zgrabne - ogromny plus. Co do opasek - bardzo polecam leather link. Jest bardziej elegancki niż reszta i super wygodny w zakładaniu / zdejmowaniu. Do zastosowań sportowych mam zwykłą silikonową Apple - też jest super (teraz np. noszę). Odpowiadając na uwagi