Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Żenująca jest Sara, dzisiaj pod jej pytankami zadałam jej pytanie, po co Tyle o tej Viki mówi, skoro tak bardzo jej nie lubi, na co ona odpowiedziała, że UWAGA "nie powiedziałam, że jej nie lubi, bo mam do niej jakiś tam sentyment!" To po ciul gada o niej, bo nie rozumiem???
  • Odpowiedz
@gosiaczos: Oni się tam nawzajem nakręcają, takie kółko wzajemnej adoracji. W grupie raźniej. Banda popaprańców. Mało kto tam miał odwagę przeciwstawić się grupie, póki co, chyba tylko Milchad pokazał, że ma jaja a nie wydmuszki.
  • Odpowiedz
@Menow: a Penisista o co ma ból dupy? Pewnie o to, że sam nazwał ją prostytutką... CO ZA LUDZIE! Oni wszyscy najzwyczajniej w świecie jej zazdroszczą, tego, że wracała i zasięgów!
  • Odpowiedz
@gosiaczos: ja jej dzisiaj zadałam pytanie, po co komentuje jej story skoro nie chce sie wypowiadac? dlaczego nie komentuje tego co zrobił Darek z Kuba? plus Taxichada pasuje zapytac, dlaczego nie ma pytania jak oceniamy wystep dwoch jego kolegow, skoro bylo co myslimy o story Wiki?
  • Odpowiedz
Reżyseria tego programu jest na tragicznie niskim poziomie. Trzeci raz Fitnesiara wraca. To trzeba się pod szczęśliwą gwiazdą urodzić. Oczywiście nikt z towarzystwa z żelaznym kręgosłupem , które kręci Małysza o byle gówno, nawet się nie zająknie, że to jawne #!$%@?:) Przedstawienie bez zasad z bardzo słabą obsadą. Mam nadzieję, że ciągu dalszego nie będzie. #hotelparadise
  • Odpowiedz
@gosiaczos: @gosiaczos: @ddonewry927: @Rosalinea: @Opportunist: @Lolinek6:
Cała śmietanka zwana gwardią plus na doczepkę traktorzyca loszka, mają teraz ból dupska bo ich pokazano z najgorszej strony i to że tak naprawdę nic nie ugrali, Maria wyleciała i została zapamiętana z obłędem w oczach jako socjopata, to samo kałno pozbawiona uczuć zimna pisda, natka przeliczyła się ze swoimi możliwościami i jej postawa w relacji z Darkiem nie dała
  • Odpowiedz