Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie mogę poznać kobietę do związku na żywo mając 28 lat? Interesuje mnie tylko poznanie na żywo. Na pewien czas wypadłem z obiegu, pandemia, praca zdalna i tak oto jestem wolny i nie do końca wiem gdzie mogę w takiej sytuacji poznać na żywo. Zdaje sobie sprawę, że odpowiedź może brzmieć "no wszędzie" i to faktycznie działało jak chodziłem do szkoły, na studia.. Teraz niestety dorosłe życie, praca zdalna i jednak brak takiego kontaktu z nowymi ludźmi jak kiedyś. Wiem, że będzie ciężej ale musi być jakiś sposób na poznawanie też na takim etapie. Jestem normalnym chłopakiem, brak nałogów, lubię rozmawiać z ludźmi, może nie jestem typem który ot tak potrafi podejść do nieznajomej dziewczyny na ulicy ale na pewno nie boje się kobiet, mam wiele zainteresowań i lubię poznawać zainteresowania innych, mam dobre serce, staram się żeby druga osoba miała dobrze, potrafię być romantyczny, miły. Nie wiem co mogę jeszcze dodać. Staram się nie narzekać ale jest ciężko. Do tej pory wszędzie chodzę sam i jakoś "przypadkiem" nie trafiam na żadną. Na pewno są tutaj osoby w takim wieku i starsze więc podpowiedzcie gdzie poznaliście swoje kobiety?

#zwiazki #podrywajzwykopem #randki #podryw #milosc #relacje #randkujzwykopem #przegryw #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193c2796d062d000ad450ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Gdzie mogę poznać kobietę do związk...

źródło: comment_1637077862hBzeV8kYb9Qzq0oMsU8rKp.jpg

Pobierz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Na kursach, wydarzeniach związanych z Twoimi zainteresowaniami. Jak masz ich dużo, to polecam takie aktywności, które przyciągają też sporo kobiet (czyli bardziej zajęcia związane np. ze sztuką niż z militariami). Trochę par które znam spotkało się na różnych tematycznych imprezach - dla miłośników kawy, RPG czy planszówek.
@AnonimoweMirkoWyznania: jako kobieta mogę Ci powiedzieć ze faceci podrywają wszędzie, w pracy, na uczelni, na zakupach w biedronce, na ulicy, w pubie/klubie, w parku, na siłowni, na rowerze (np. jak czekam na światłach), w górach na szlaku, na plaży, w tramwaju. Jak na studiach pracowałam na barze to przynajmniej raz dziennie ktoś pytał o nr. No nie ma takiego miejsca żeby nie dało się zagadać. Nie ma znaczenia czy jestem z
@AnonimoweMirkoWyznania: praktycznie co najmniej raz w tygodniu w anonimowych pada to pytanie i nikt jeszcze nie podał dobrej odpowiedzi

czas już raczej godzić się z samotnością, jak zagadywania na ulicy nie masz we krwi to skończy się na pajacowaniu, po prostu albo będziesz miał farta i wpadniesz na kogoś w pracy jak wrócisz do biura, czy na jakimś kursie, albo nie i będziesz sam
SześcioramiennyPan: @Lala-Sassy: nie jeste OPem, ale to bardzo ciekawe co mówisz. Mi się zawsze wydawało, że zagadanie do dziewczyny poza specjalnymi społecznymi miejscami jak puby to jest coś skandalicznego. Nawiązując rozmowę z dziewczyną w biedronce czułbym się jak natręt, od którego by uciekała jak od zboczeńca. Nigdy nie próbowałem, ale zawsze tak myślałem. Serio to jest miłe, że ktoś zawraca ci głowę w ten sposób? Takie nagabywanie, zaczepianie nie ciebie
podpowiedzcie gdzie poznaliście swoje kobiety?


@AnonimoweMirkoWyznania: z biezacego roku to bedzie tak:
EX:
- 1 - u kumpla w ogrodzie
- 2 - na sylwestrze
- 3 - na fb

kandydatki (jeszcze nie wiem z ktora znajomosc wyjdzie poza randki)
- 1 - u kumpla w ogrodzie
- 2 - na afterze
- 3 - w pracy
- 4 - pod blokiem
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam kilka sytuacji, w których to było zrobione w sposób natrętny, czy nawet creepy. Nagabywanie nigdy nie jest fajne i jak dziewczyna mówi że „nie” to trzeba po prostu odejść. Ale to raczej wyjątki z wszystkich sytuacji które pamietam. Zazwyczaj chłopak podchodzi i mówi coś w stylu, hej spodobałas mi się i chciałbym Cię bliżej poznać, dasz mi swój nr telefonu? I albo daje i później piszemy i dochodzi do