Wpis z mikrobloga

@Rad-X: Co w tym takiego śmiesznego? :/ @wykopowa_ona: No cóż, chciałem komuś pomóc a to otrzymałem w zamian, osoba dostała informacje w zakładzie pracy, że komornik doczepi się do konta czy coś, sam też nie wierzę, że tak może w teorii, ale w tym kraju już nic mnie nie zdziwi. Profilaktycznie może zamknę ten rachunek.
@endl3ss: Po prostu NIGDY nie miesza się swoich finansów z cudzymi. Kiedyś tak ludzie żyrowali dobrym znajomym kredyty a potem się dziwili jak przestawali np je spłacać.

Śmieję się z głupoty mimo wszystko ;)
@Rad-X: Ale czy to kredyt? Żyrowanie? Po prostu wpływy z wypłaty na moje konto, czy to jakieś poświadczenie zarazem czy coś? :c Chyba jeśli się okaże, że konto nie należy do tej osoby to nikt nie powinien mieć dostępu? W sumie konto mi wisi, mam kilka innych, tylko czy to ma jakiś związek ze mną bardziej :D Z resztą nieważne :P
@endl3ss: Komornik może pobrać pieniądze tylko z konta osoby, która jest dłużnikiem i jest wyrok sądu. Jednak w takiej sytuacji na pewno wystąpi do pracodawcy i zażąda przekazywania części wynagrodzenia – pracodawca nie będzie mógł odmówić.